"Far Cry 4" oficjalnie zapowiedziany. Premiera już w listopadzie

Ubisoft / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Far+Cry+4%22+oficjalnie+zapowiedziany.+Premiera+ju%C5%BC+w+listopadzie-104936
Ubisoft zapowiedział dziś oficjalnie grę "Far Cry 4", kontynuację jednego z największych hitów 2012 roku. Tytuł ten trafi do sprzedaży już 20 listopada tego roku (18 listopada w USA) na PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xboksy 360 i Xboksy One. W "Far Cry 4" gracze trafiają do Kyratu, zapierającego dech w piersiach, niebezpiecznego i dzikiego regionu w Himalajach, w którym rządzi reżim despotycznego, samozwańczego króla. Korzystając z szerokiego wachlarza broni, pojazdów i zwierząt, gracze napiszą własną historię tych terenów, podróżując po egzotycznych plenerach w otwartym świecie.

Po sukcesie "Far Cry 3" chcieliśmy wynieść serię na kolejny poziom i stworzyć grę, która zaskoczy graczy i przewyższy oczekiwania fanów - stwierdził Dan Hay, kierownik produkcji. Biorąc pod uwagę niepowtarzalne umiejscowienie akcji, uważamy, że "Far Cry 4" będzie topową strzelanką pierwszoosobową. Więcej informacji o grze ujawnimy w nadchodzących miesiącach.

Produkcja "Far Cry 4" jest koordynowana przez Ubisoft Montreal, przy współudziale należącego do Ubisoft studia Red Storm Entertainment, a także oddziałów w Toronto, Shanghaju i Kijowie.

Więcej szczegółów dotyczących gry, jak i pierwsze fragmenty rozgrywki poznamy na tegorocznych targach E3.