Filmweb poleca "Far Cry 4"

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Filmweb+poleca+%22Far+Cry+4%22-108444
Redakcja Filmwebu postanowiła wyróżnić w tym tygodniu znakiem jakości "Filmweb Poleca" czwartą odsłonę uwielbianej przez graczy serii "Far Cry".W swojej recenzji Michał Walkiewicz napisał o grze tak: 

Podobnie jak w kinie, również w grach wideo dewiza "więcej, lepiej, mocniej" nie musi być ani oznaką lenistwa, ani świadectwem artystycznej impotencji. I podobnie jak "swoboda" jest dla magików z Ubisoft Montreal niczym innym jak dokładnie przemyślaną i bezbłędnie wcieloną w życie koncepcją, tak sequel jednej z najlepszych gier poprzedniej generacji jest wszystkim tym, o co jeszcze dwa lata temu baliśmy się poprosić.

Całą recenzję możecie przeczytać TUTAJ.

"Filmweb poleca!" jest wyróżnieniem przyznawanym przez redakcję Filmwebu – największej marki filmowej w Polsce. Nagradzamy tym znakiem filmy i gry wyjątkowe, nie tylko artystyczne, ale i komercyjne, które naszym zdaniem zasługują na szczególną uwagę. "Far Cry 4" to czwarta, po "Child of Light",  "Danganronpa 2: Goodbye Despair" i "Zaginięcie Ethana Cartera" gra, która otrzymała to wyróżnienie.