"Frankenweenie" Burtona już na DVD, BluRayu i BluRayu 3D

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Frankenweenie%22+Burtona+ju%C5%BC+na+DVD%2C+BluRayu+i+BluRayu+3D-94392
Disney oraz genialny reżyser Tim Burton z dumą ogłaszają debiut "Frankenweenie" w królestwie domowej rozrywki – film jest dostępny od dziś na Blu-rayu, Blu-rayu 3D i DVD!"Frankenweenie" to pozycja obowiązkowa w domowej kolekcji każdego miłośnika filmów Tima Burtona. Przezabawna i niezwykle oryginalna opowieść zrealizowana w technice animacji poklatkowej wzbogaconej o efekt 3D to prawdziwe arcydzieło, wypełnione po brzegi dziwacznymi postaciami i nieoczekiwanymi zwrotami akcji. W edycji Blu-ray 3D (zawierającej również płytę BD z wersją 2D) oraz w wydaniu Blu-ray znalazło się mnóstwo ekscytujących materiałów dodatkowych, w tym m.in. zupełnie nowa krótkometrażówka "Kapitan Sparky kontra latające spodki", "Wystawa objazdowa Frankenweenie" oraz ekscytujący dokument "Ruchome miniatury: Przywróć Frankenweenie do życia", w którym Tim Burton ujawnia kulisy tworzenia filmu.

Dzięki spektakularnej jakości obrazu i dźwięku fani "Frankenweenie" będą mogli raz jeszcze  zachwycić się opowieścią o chłopcu, który wykorzystuje potęgę nauki, aby przywrócić do życia ukochanego psa.

Dodatkowym atutem edycji jest gwiazdorski dubbing. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Maciej Falana (jako Wiktor Frankenstein), Aleksandra Kowalicka (Elsa Van Helsing), Magdalena Kumorek (Pani Frankenstein), Grzegorz Damięcki (Pan Frankenstein), Olgierd Łukaszewicz (Pan Rzykruski) i Adam Ferency (Pan Burgemeister).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones