"Kac Vegas 3" na Blu-ray i DVD już od 11 października

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Kac+Vegas+3%22+na+Blu-ray+i+DVD+ju%C5%BC+od+11+pa%C5%BAdziernika-99565
Uhonorowany Złotym Globem "Kac Vegas" był jedną z najlepszych, najczęściej dyskutowanych i najbardziej dochodowych produkcji filmowych 2009. Jego zrealizowana dwa lata później kontynuacja odniosła jeszcze większy sukces komercyjny, a dochody z samej dystrybucji w kinach obu tytułów przekroczyły 1 miliard dolarów! Teraz Wataha powraca po raz kolejny. Trzecia i ostatnia odsłona trylogii "Kac Vegas" debiutuje na Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films już 11 października


Minęły dwa lata od niesławnych przygód Phila (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) i Douga (Justin Bartha) w Bangkoku. Od tego czasu wiele w ich życiu się zmieniło. Tatuaże zostały usunięte, wszelkie dowody szalonych wybryków w Tajlandii zniszczone, a trójka przyjaciół wiedzie spokojne życie w otoczeniu najbliższych.

Jedynym, który nie potrafi odnaleźć się w „zwyczajnej” rzeczywistości jest Alan (Zach Galifianakis). Opuszczony przez dawnych towarzyszy nocnych eskapad i załamany nagłą śmiercią ojca, odstawia leki, co powoduje, że całkowicie przestaje kontrolować swoje życie. Przyjaciele, widząc jego pogarszający się stan zdrowia, postanawiają mu pomóc, namawiając na podjęcie leczenia w specjalnej klinice w Arizonie, dokąd zobowiązują się go odwieźć.

Niestety, kiedy Wataha po raz kolejny wyrusza w drogę, jak zawsze towarzyszy im pech. Od spotkanych gangsterów Marshalla (John Goodman) i jego ochroniarza Czarnego Douga (Mike Epps) przyjaciele dowiadują się, że z więzienia o zaostrzonym rygorze uciekł sprawca ich wcześniejszych nieszczęść Leslie Chow (Ken Jeong), który wszedł również w posiadanie kilkudziesięciu milionów dolarów należących do Marshalla. Przekonany, że przyjaciele są jedynymi osobami zdolnymi doprowadzić go do szalonego azjaty, gangster porywa Douga. Chcąc go ocalić Phil, Stu i Alan muszą znaleźć Chowa i doprowadzić go przed oblicze Marshalla. Jeśli im się to nie uda, Doug zginie…

WYDANIE BLU-RAY I DVD

"Kac Vegas 3" na Blu-ray™ i DVD zadebiutuje już 11 października. Na płytach obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne.

WYDANIE BLU-RAY™:
•    Zastępując Zacha: tajne przesłuchania
•    Najdziksze wyczyny Watahy
•    Bez granic
•    Zbliżenie: prawdziwy Chow
•    Sceny rozszerzone
 
WYDANIE DVD :
•    Sceny rozszerzone


Więcej informacji o premierach DVD i Blu-ray na profilu: facebook.com/MojeFilmyDVD