"Kamienie na szaniec" obejrzało już ponad pół miliona widzów

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Kamienie+na+szaniec%22+obejrza%C5%82o+ju%C5%BC+ponad+p%C3%B3%C5%82+miliona+widz%C3%B3w-103620
"Kamienie na szaniec" mają na swoim koncie kolejny frekwencyjny sukces. W ciągu niecałych dwóch tygodni film zobaczyło ponad pół miliona widzów!


Premierze "Kamieni na szaniec" od samego początku towarzyszyły wielkie emocje. Już dziś można powiedzieć, że zasługuje na miano jednego z najgłośniejszych polskich filmów. W weekend premierowy produkcję obejrzało ponad 107 tys. widzów. W ciągu kolejnych dwunastu dni ten wynik został pięciokrotnie zwiększony. Sale, w których odbywają się seanse mają stu procentową frekwencję, a kina zmieniają repertuar, by umożliwić wszystkim chętnym obejrzenie filmu. Równie spektakularnym sukcesem może poszczycić się fanpage promujący film, który zgromadził już ponad 55 tysięcy fanów.

"Kamienie na szaniec" to historia, obok której nie można przejść obojętnie i która nadal jest ważna dla wielu Polaków – świadczy o tym nie tylko sukces frekwencyjny. Uroczyste premiery filmu w Warszawie, Lublinie i Krakowie zakończyły się owacjami na stojąco.

Internauci oszaleli na punkcie nowego singla Dawida Podsiadło do "Kamieni na szaniec"! Na kanale Youtube piosenkę i klip "4:30" odtworzyło już ponad pół miliona osób. Płyta ze ścieżką dźwiękową z filmu od 4 marca jest już w sprzedaży.