"LEGO Przygoda gra wideo" trafi do Polski i po polsku

Informacja nadesłana: Cenega Poland / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22LEGO+Przygoda+gra+wideo%22+trafi+do+Polski+i+po+polsku-101648
Cenega poinformowała dziś, że 7 lutego 2014 do polskich sklepów trafi gra "LEGO Przygoda gra wideo" bazująca na mającym swoją premierę tego samego dnia filmie "LEGO Przygoda".

Tytuł ten będzie dostępny na konsole PlayStation 4, PlayStation 3, Playstation Vita, Xbox360 oraz komputery PC w polskiej (napisy) i angielskiej wersji do wyboru. Wersja na konsolę Xbox One pojawi się po premierze tejże konsoli w Polsce.

Oparta na scenariuszu filmu "LEGO Przygoda gra wideo" umożliwi fanom wcielenie się w postać Emmeta, zwyczajnej, przestrzegającej zasad, idealnie przeciętnej minifigurki LEGO, która zostaje mylnie wzięta za najbardziej niezwykłą osobę na świecie i jest kluczem do jego ocalenia. Gracz pokieruje kieruje Emmetem, który trafia w nietypowe towarzystwo superhohaterów, stara się powstrzymać złego tyrana podczas długiej podróży, do której jest mocno i przezabawnie nieprzygotowany.

“Byliśmy niesamowicie podekscytowani, mogąc dać dzieciom możliwość bezpośredniego uczestnictwa w przygdach Emmeta i zostania architektem w LEGO Przygoda” – mówi Tom Stone, dyrektor TT Games Publishing. “Gracze staną przed ostatecznym wyzwaniem – muszą ocalić świat LEGO i wykorzystać umiejętności wirtualnego budowania do kreowania niesamowitych dzieł”.
Udostępnij: