"Młodzi Tytani" dostaną film aktorski. Napisze go scenarzystka "Supergirl"

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22M%C5%82odzi+Tytani%22+dostan%C4%85+film+aktorski.+Napisze+go+scenarzystka+%22Supergirl%22-154621
"Młodzi Tytani" dostaną film aktorski. Napisze go scenarzystka "Supergirl"
Nowe ekranowe uniwersum DC Comics właśnie wzbogaciło się o kolejny tytuł. Ana Nogueira została zatrudniona do napisania scenariusza aktorskiego filmu "Teen Titans".

Młodzi Tytani w nowym uniwersum DCTytułowi Młodzi Herosi to grupa nastoletnich superbohaterów pilnujących porządku w mieście Jump City. W skład oddziału wchodzą Robin, Gwiazdka, Cyborg, Bestia oraz Raven. Tytani zadebiutowali na kartach komiksów w latach 60. Na ekranie mogliśmy ich zobaczyć m.in. w dwóch serialach Cartoon Network oraz filmie "Młodzi Tytani: Akcja! Film" z 2018 roku.


Ana Nogueira wyrasta na jeden z filarów uniwersum DC. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu aktorka oraz autorka sztuk teatralnych została zatrudniona do napisania scenariusza filmu "Supergirl: Woman of Tomorrow", w którym tytułową rolę zagra Milly Alcock.

Przypomnijmy, że fundamenty pod nowe ekranowe uniwersum DC wyleje widowisko  "Superman". Jego reżyserem i scenarzystą jest jeden z włodarzy DC Studios James Gunn. Zdjęcia do filmu właśnie powstają, a premierę zaplanowano na lipiec 2025 roku. W obsadzie znajdują się m.in. David Corenswet, Rachel Brosnahan i Nicholas Hoult.

Zwiastun filmu "Młodzi Tytani: Akcja! Film"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones