James Gunn wybrał scenarzystkę "Supergirl". To scenarzystka "Supergirl"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Widowisko+DC+%22Supergirl%3A+Woman+of+Tomorrow%22+ma+scenarzystk%C4%99-152860
James Gunn wybrał scenarzystkę "Supergirl". To scenarzystka "Supergirl"
Jednym z widowisk pierwszej fazy nowego uniwersum DC będzie "Supergirl: Woman of Tomorrow". Projekt został ogłoszony w styczniu, a teraz poznaliśmy jego scenarzystkę. To Ana Nogueira.

Scenarzystka skasowanej "Supergirl" wraca do DCInformację o tym, że Ana Nogueira jest scenarzystką widowiska "Supergirl: Woman of Tomorrow" ogłosił sam James Gunn. Na Instagramie nie mógł się jej nachwalić twierdząc, że jej adaptacja komiksu Toma Kinga przerosła jego najśmielsze oczekiwania.


Co ciekawe po przejęciu pieczy nad DC James Gunn zwolnił Anę Nogueirę. Scenarzystka została bowiem zaangażowania przez starą ekipę DC Studios do przygotowania scenariusza widowiska "Supergirl". Wtedy miał to być spin-off "Flasha", gdzie w bohaterkę wcielała się Sasha Calle.

Teraz "Supergirl: Woman of Tomorrow" będzie samodzielną historią bazującą na niedawne serii komiksowej Toma Kinga. Seria ta zaproponowała kompletną reinterpretację postaci Supergirl. Tak mówił o projekcie Gunn, kiedy go ogłaszał:


Zobaczymy znaczące różnice dzielące Supermana, wysłanego na Ziemię i dorastającego w kochającej rodzinie oraz Supergirl, wychowaną w spartańskich warunkach, obserwującą, jak jej najdrożsi giną w koszmarnych okolicznościach. To będzie hardkorowa Supergirl. Jeszcze takiej nie widzieliście.

Na razie Ana Nogueira jest jedyną osobą związaną z "Supergirl: Woman of Tomorrow". Projekt nie ma ani reżysera, ani gwiazdy.

Zwiastun filmu "Flash"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones