"Między nami żywiołami" już wkrótce na Disney+. Czekacie?

Cinema Blend / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Mi%C4%99dzy+nami+%C5%BCywio%C5%82ami%22+ju%C5%BC+wkr%C3%B3tce+na+Disney%2B.+Czekacie-151989
"Między nami żywiołami" już wkrótce na Disney+. Czekacie?
Jeśli przegapiliście film "Między nami żywiołami" w kinach, nic straconego. Tytuł ten już wkrótce pojawi się w bibliotece Disney+. Tego samego dnia na platformę trafi też dokument opowiadający o kulisach powstania filmu oraz krótkometrażowa animacja "Randka Carla" z ulubieńcem fanów Pixara – gadającym psem Asem.

Kiedy "Między nami żywiołami" trafi na Disney+?


Animacja "Między nami żywiołami" trafi na Disney+ już 13 września. Tego samego dnia będziemy mogli zobaczyć też dokument "Między nami żywiołami: Historia filmu". Reżyser Peter Sohn zabiera w nim widzów w pełną humoru podróż po opowieściach ze swojego życia, które zainspirowały film Pixara i Disneya "Między nami żywiołami". Twórca wspomina podróż rodziców z Korei do Nowego Jorku, odwiedza dawny sklep spożywczy ojca w sercu Bronxu i wyjaśnia, dlaczego zamiast przejąć rodzinny biznes, postanowił pracować nad animacjami. 

Zobacz zwiastun animacji "Między nami żywiołami"


Animacja "Między nami żywiołami" zadebiutowała na ekranach kin w czerwcu tego roku. Na całym świecie zarobił 480 milionów dolarów i aktualnie zajmuje dziewiąte miejsce na liście najbardziej dochodowych produkcji tego roku. Zobaczcie jego zwiastun: Akcja filmu rozgrywa się w Żywiołowie, mieście zamieszkanym przez przedstawicieli ognia, wody, ziemi i powietrza. Iskra to twarda, sprytna i ognista dziewczyna, która wbrew woli ojca zaprzyjaźnia się z zabawnym, płynącym z prądem chłopakiem imieniem Wodek. Ich znajomość wywraca świat Iskry do góry nogami i sprawia, że bohaterowie zaczynają na nowo odkrywać otaczający ich świat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones