"Muppety" od dzisiaj na DVD i Blu-rayu

https://www.filmweb.pl/news/%22Muppety%22+od+dzisiaj+na+DVD+i+Blu-rayu-85623
Kermit Żaba i Panna Piggy w wielkim stylu powracają na Blu-ray i DVD. "Muppety" Disneya to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów szalonych pluszaków!

  

Obejrzyj dalsze losy kultowych pluszowych bohaterów, którym tym razem na planie partnerują takie gwiazdy jak Jason Segel ("Jak poznałem waszą matkę"), Amy Adams ("Zaczarowana", "Wątpliwość") i Chris Cooper ("Adaptacja"). Zobacz największe show w historii telewizji z muppetowymi gwiazdami w rolach głównych: charyzmatycznym Kermitem, pomysłowym Misiem Fazzi, zjawiskową Panną Piggy oraz debiutującym sympatycznym Walterem.

Podczas wakacji w Los Angeles Walter, największy fan Muppetów na świecie, oraz Gary (Jason Segel) i jego dziewczyna Mary (Amy Adams) wpadają na trop diabolicznej intrygi uknutej przez chciwego Texa Richmana (Chris Cooper), który planuje zburzyć Teatr Muppetów i wykorzystać zdobyty teren pod odwierty naftowe. Aby powstrzymać nikczemnego milionera, przyjaciele będą musieli zjednoczyć starą ekipę i skłonić Kermita, Pannę Piggy, Misia Faziego oraz resztę paczki do powrotu na scenę.


Nowy film z Muppetami to mnóstwo zwariowanych przygód, muppetowego humoru i gagów. A także fantastyczne piosenki, w tym nagrodzona Oscarem "Man or Muppet".

Jeszcze więcej rozrywki zapewnią zakręcone materiały dodatkowe dostępne na wydaniach Blu-ray i DVD. Na DVD znajdziemy "Najdłuższą kolekcję wpadek, jaką kiedykolwiek zebrano (w historii Muppetów)". Wydanie Blu-ray to prawdziwa gratka dla największych fanów Muppetów – wśród dodatków specjalnych poza "Najdłuższą kolekcją wpadek" dostępne są tu: niewykorzystane sceny, parodie zwiastunów kinowych, komentarze audio gwiazdy "Muppetów" Jasona Segela, reżysera Jamesa Bobina i scenarzysty Nicholasa Stollera, a także przezabawny krótkometrażowy dokument "Krótki test odbiornika", dzięki któremu widzowie dowiedzą się, jak Jason Segel, Kermit, Gonzo, Fazi, Panna Piggy i inni przygotowywali się do rozpoczęcia zdjęć. Wśród bonusów na Blu-ray znajduje się również wydłużona wersja piosenki nikczemnego Texa Richmana, który w przezabawny sposób opowie, dlaczego tak bardzo nienawidzi Muppetów.
Informacja sponsorowana