"Narcos: Meksyk": znamy datę premiery ostatniego sezonu

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Narcos%3A+Meksyk%22%3A+znamy+dat%C4%99+premiery+ostatniego+sezonu-143856
"Narcos: Meksyk": znamy datę premiery ostatniego sezonu
źródło: Materiały prasowe
Platforma Netflix ujawniła datę premiery trzeciego i ostatniego sezonu serialu "Narcos: Meksyk". Opublikowano też szereg zapowiadających go zdjęć oraz nowy teaser.

Trzeci sezon "Narcos: Meksyk" zadebiutuje na platformie Netflix 5 listopada. Nowy teaser (zobaczcie go poniżej) ujawnia, że w tym sezonie pojawi się pierwsza w historii serialu narratorka: będzie to debiutująca w obsadzie Luisa Rubino jako młoda i ambitna dziennikarka, która walcząc z korupcją trafia na większą historię niż się spodziewała.


Akcja trzeciego sezonu rozgrywać się będzie w latach 90. Powstałe na gruzach imperium Miguela Ángela Félixa Gallardo kartel walczą o wpływy w czasach, kiedy w Meksyku trwa chaos polityczny a na biznes narkotykowy coraz większy wpływ ma globalizacja.

W obsadzie znaleźli się: Scoot McNairy, José Maria Yazpik, Alberto Ammann, Alfonso Dosal, Mayra Hermosillo, Manuel Masalva, Alejandro Edda, Gorka Lasaosa i Matt Letscher. Za kamerą staną: Wagner Moura, Andi Baiz, Alejandra Márquez Abella, Luis Ortega i Amat Escalante.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones