Bez niespodzianki. "Narcos: Meksyk" z drugim sezonem

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Bez+niespodzianki.+%22Narcos%3A+Meksyk%22+z+drugim+sezonem-131017
Zaledwie trzy tygodnie po premierze serialu "Narcos: Meksyk" Netflix ogłasza, że powstanie drugi sezon spin-offu "Narcos". Nie jest to niespodzianka. Prowadzący show, Eric Newman, ma podpisaną umowę ramową z platformą i w wywiadach deklarował, że będzie realizował kolejne odsłony tak długo, jak tylko się da.


Na razie nie wiadomo nic na temat drugiego sezonu. Data premiery jest nieznana. Pod znakiem zapytania stoi też dalszy udział Diego Luny. Finał pierwszego sezonu sugeruje, że powinien odegrać znaczącą rolę w kontynuacji. Jednak aktor ma wystąpić w serialu Disney+ osadzonym w świecie "Gwiezdnych wojen", gdzie ponownie wcieli się w postać Cassiana Andora. Wszystko więc będzie zależało od harmonogramu prac na planie tego projektu.

Akcja "Narcos: Meksyk" osadzona została w latach 80. Félix Gallardo (Diego Luna) obejmuje przywództwo, jednoczy przemytników i buduje imperium. Agent DEA Kiki Camarena (Michael Peña) razem z żoną i synem przeprowadza się z Kalifornii do Guadalajary, gdzie szybko przekonuje się, że nowy przydział będzie dużo bardziej wymagający, niż można było przypuszczać. Kiki gromadzi informacje o Féliksie, coraz bardziej angażując się w swoją misję, gdy nagły i tragiczny w skutkach rozwój wydarzeń na lata zmienia realia handlu narkotykami i bieg wojny z tym nielegalnym procederem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones