"Nieświadomi" - nowy czeski serial szpiegowski HBO Europe

https://www.filmweb.pl/news/%22Nie%C5%9Bwiadomi%22+-+nowy+czeski+serial+szpiegowski+HBO+Europe-135630
"Nieświadomi", najnowszy czeski serial produkcji HBO Europe, to historia szpiegowska osadzona w Czechosłowacji końca lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Na HBO GO jest dostępny cały sezon.


Rok 1989, przeddzień aksamitnej rewolucji. Skrzypaczka Marie (Tatiana Pauhofová) i jej mąż Wiktor przed dziesięcioma laty uciekli z komunistycznej Czechosłowacji. Kiedy jesienią 1989 roku wydaje się, że w kraju nadszedł czas zmian, przyjeżdżają w rodzinne strony. Jednak niedługo po przyjeździe zostają potrąceni na ulicy przez samochód. Kiedy Marie budzi się, odkrywa, że jej mąż zniknął, i nikt nie jest w stanie jej powiedzieć, co się z nim stało i jak go odnaleźć.

W serialu "Nieświadomi" występują: Tatiana Pauhofová, znana widzom z miniserialu HBO w reżyserii Agnieszki Holland "Gorejący krzew", Martin Hofmann ("Nieustraszeni bracia Grimm"), Martin Myšička ("Zagubieni"), Jan Vlasák ("Cyrk Bukowsky"), Hattie Morahan ("Piękna i Bestia") oraz David Nykl ("Arrow", "Gwiezdne Wrota: Atlantyda").

Scenariusz serialu napisał debiutant Ondrej Gabriel, a wszystkie odcinki wyreżyserował Ivan Zachariáš, który po udanej współpracy przy serialu "Pustkowie" powrócił na plan zdjęciowy przy kolejnej produkcji HBO Europe. Za produkcję serialu "Nieświadomi" odpowiada Jan Bílek z Etamp Film. Producentami wykonawczymi z ramienia HBO Europe są Tereza Polachova oraz Steve Matthews.

Emisje odcinków odbywają się na kanale HBO 3 w każdą niedzielę o godz. 21.00. Serial liczy sześć odcinków.  Na platformie HBO GO dostępny jest cały sezon.

Serial "Nieświadomi" obejrzysz w HBO GO, które możesz wypróbować bezpłatnie przez miesiąc.
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones