"Noe: Wybrany przez Boga" i inne wielkanocne hity filmowe

https://www.filmweb.pl/news/%22Noe%3A+Wybrany+przez+Boga%22+i+inne+wielkanocne+hity+filmowe-116631
Na Święta Wielkanocne TV Puls przygotował specjalną ofertę programową pełną hitów filmowych. Od piątku, 25 marca do poniedziałku, 28 marca widzowie będą mogli oglądać znakomite i doceniane na cały świecie filmy, w tym m.in. ogólnopolską premierę hitu "Noe: Wybrany przez Boga" z Russelem Crowe'em w roli głównej.


Nominowany do Złotego Globu film "Noe: Wybrany przez Boga" to pełna widowiskowych scen opowieść o biblijnym Noe, który ratuje świat przed potopem. TV Puls wyemituje tę znakomitą produkcję jako pierwsza ogólnopolska telewizja w kraju. Inną dużą atrakcją będzie emisja kultowego "Pulp Fiction". Wcielającego się w postać Noego Russella Crowe'a będzie można zobaczyć w TV Puls również w emitowanym pierwszy raz w ogólnopolskiej telewizji widowiskowym filmie akcji – "Człowiek o żelaznych pięściach". Kolejną premierą będzie film przygodowy "Król Skorpion" z Dwayne'em Johnsonem w roli głównej opowiadający o konflikcie pustynnego wojownika z okrutnym Memnonem, który chce  zniszczyć jego ojczyznę. Ponadto TV Puls wyemituje takie hity filmowe, jak filmy akcji "Mechanik: Prawo zemsty" z udziałem gwiazdora kina akcji Jasona Stathama i "Z podniesionym czołem" o byłym żołnierzu, który po powrocie do domu musi zaprowadzić porządek w rodzinnym miasteczku, a także udane kontynuacje znanych na całym świecie filmowych serii: "Underworld: Przebudzenie", "Resident Evil: Zagłada", "Jurassic Park 3" oraz "Piła 6".

Kanał wyemituje też mnóstwo produkcji dla całej rodziny. Będą to m.in. uwielbiane przez dzieci baśnie braci Grimm, w tym mająca ogólnopolską premierę produkcja "Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Księżniczka Maleen", a także "Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Gęsiareczka" i "7 krasnoludków - Las to za mało!". Ponadto będzie można zobaczyć takie familijne przeboje, jak "Garbi – Super bryka" z Michaelem Keatonem i młodą Lindsay Lohan, film "Flintstonowie" z rewelacyjnym Johnem Goodmanem w roli Freda oraz znakomity wielkanocny hit "Hop" o pewnym zajączku, dziedzicu fabryki słodyczy na Wyspie Wielkanocnej, który marzy o karierze... perkusisty rockowego. TV Puls. Nastaw się na relaks.

Filmowe Święta w TV Puls:

Piątek, 25 marca:
- "Król Skorpion" (godz. 20:00 i 27.03, godz. 17:00)
- "Pulp Fiction" (godz. 22:00)

Sobota, 26 marca:
- "Garbi – Super bryka" (godz. 12:10)
- "Flintstonowie" (godz. 14:05 i 28.03, godz. 12:20)
- "Hop" (godz. 16:00)
- "Mechanik: prawo zemsty" (godz. 20:00)
- "Z podniesionym czołem" (godz. 21:50)
- "Piła 6" (godz. 23:30)

Niedziela, 27 marca:
- "Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Księżniczka Maleen" (godz. 13:45)
- "7 krasnoludków - Las to za mało!" (godz. 15:00)
- "Noe: wybrany przez Boga" (godz. 20:00 i 28.03. godz. 17:00)
- "Człowiek o żelaznych pięściach" (godz. 23:00)

Poniedziałek, 28 marca:
- "Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Gęsiareczka" (godz. 14:15)
- "Underworld: Przebudzenie" (godz. 20:00)
- "Resident Evil: Zagłada" (godz. 21:45)
Informacja sponsorowana
Udostępnij: