"Obcy: Izolacja" inspiracją dla brutalnego serialu animowanego?

Bloody Disgusting / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Obcy%3A+Izolacja%22+inspiracj%C4%85+dla+brutalnego+serialu+animowanego-131963
Po sieci krąży plotka, która na pewno spodoba się fanom gry "Obcy: Izolacja". Jeśli wierzyć źródło portalu Observer, już wkrótce do sieci może trafić serial animowany powiązany z postacią Amandy Ripley, którą poznaliśmy w grze wideo z 2014 roku. Serial ma być ponoć brutalny i niewykluczone, że trafi do sieci już za kilka miesięcy, być może nawet w kwietniu.


Serial ma stanowić część działań związanych z świętowaniem 40-lecia "Obcego - 8. pasażera Nostromo", skupionej na córce Ellen Ripley. Te działania promowane są hasłem: Czytaj. Graj. Oglądaj. "Czytaj" odnosi się do komiksu "Aliens: Resistance" stanowiącego sequel "Obcego: Izolacji"."Graj" odnosi się do gry mobilnej "Alien: Blackout". Observer twierdzi, że "Oglądaj" odnosi się właśnie do wspomnianego serialu animowanego.

Projekt ma bazować na grze "Obcy: Izolacja" i składać się z siedmiu odcinków.

Przypomnijmy, że ostatnio po sieci krąży cała masa plotek na temat serialowych planów związanych z uniwersum "Obcego". Wcześniej mówiło się o dwóch tytułach. Jeden z nich ma podobno wyprodukować Ridley Scott i powstanie on dla platformy Hulu.