Polscy gracze wcielą się w Ripley w grze "Obcy: Izolacja"

Informacja nadesłana: Cenega Poland / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Polscy+gracze+wciel%C4%85+si%C4%99+w+Ripley+w+grze+%22Obcy%3A+Izolacja%22-106161
Cenega poinformowała dziś o dodatkowej zawartości gry "Obcy: Izolacja" dostępnej przy zamówieniach przedpremierowych w polskich sklepach. W ekskluzywnych dodatkach zobaczymy cyfrowo odtworzonych aktorów grających w arcydziele Ridleya Scotta z 1979 roku pt. „Obcy”. Listę gwiazd otwiera Sigourney Weaver (Ellen Ripley), aktorka nominowana do Oscara, a także zdobywczyni Złotego Globu. Oprócz niej w grze obecni będą: Tom Skerritt (Dallas), Tom SkerrittVeronica Cartwright (Lambert), Harry Dean Stanton (Brett), Yaphet Kotto (Parker) i Ian Holm (Ash). Wszyscy oni pojawią się w dwóch dodatkowych misjach, które pozwolą graczom na ponowne przeżycie kultowych scen z filmu. 


Każdy, kto zamówi grę przed premierą, otrzyma darmowe rozszerzenie gry do Edycji Nostromo, która zawierać będzie dodatkową zawartość do pobrania „Spisani na straty”. Dzięki niej gracze będą mogli zagrać jednym z trzech ocalałych członków załogi, zaledwie kilka chwil po śmierci Bretta. Jako Ellen Ripley, Dallas lub Parker będzie można odkrywać Nostromo od pokładu mieszkalnego, aż do pokładu technicznego, aby dzięki skoordynowanym działaniom z Lambert i Ash zwabić Obcego do śluzy statku.

Ponadto klienci, którzy złożą zamówienie przedpremierowe w muve.pl, otrzymają również dodatkową zawartość do pobrania, pt. „Ostatnia Ocalała”. Umożliwi ona fanom wcielić się w Ripley, która ma za zadanie uciec kapsułą ratunkową. Słysząc tylko krzyki Lambert i Parkera, gracze muszą kierować się ku drodze powrotnej przez Nostromo w celu aktywacji sekwencji autodestrukcji i ucieczki wahadłowcem ratunkowym.


Tytuł ukaże się 7 października na PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 oraz Xbox 360 w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru. Za polską wersję gry odpowiada światowy wydawca tego tytułu.

"Obcy: Izolacja" to survival horror z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, utrzymujący napięcie i uczucie strachu jakie towarzyszyło nam w filmie Ridleya Scotta w 1979 roku. Gracze znajdą się w miejscu przesiąkniętym strachem, z nieodłącznym uczuciem zagrożenia życia, w którym bezlitosny i nieprzewidywalny Ksenomorf dopada swoje ofiary wyłaniając się z cienia. Praktycznie bezbronni i zupełnie nieprzygotowani gracze będą zmuszeni do szukania niezbędnych do przeżycia przedmiotów, improwizowania i myślenia nie tylko o ukończeniu samej misji, ale głównie o tym jak pozostać przy życiu.