Sigourney Weaver i reszta załogi "Nostromo" na pokładzie "Obcego: Izolacji"

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Sigourney+Weaver+i+reszta+za%C5%82ogi+%22Nostromo%22+na+pok%C5%82adzie+%22Obcego%3A+Izolacji%22-106149
Deweloper (Creative Assembly) oraz wydawca (Sega) nadchodzącej gry "Obcy: Izolacja" przygotowali dla największych fanów słynnego uniwersum sci-fi nie lada gratkę. Mowa o wydaniu "Nostromo Edition".


Daniem głównym "Nostromo Edition" jest DLC o tytule "Crew Expendable", które pozwoli nam wcielić się w jednego z załogantów słynnego Nostromo: Ripley, Dallasa lub Parkera. Rozgrywka rozpocznie się zaraz po śmierci Bretta i będzie obejmować trzy zrożnicowane misje, w których będziemy próbowali wykurzyć Obcego z szybów wentylacyjnych. Z filmu wiemy bardzo dobrze, że nie był to najlepszy plan. Jak będzie w grze?

Głosy kultowym postaciom podłożą gwiazdy oryginału, czyli m.in. Sigourney Weaver (Ripley), Yaphet Kotto (Parker), Tom Skeritt (Dallas), Veronica Cartwright (Lambert), Ian Holm (Ash) i Harry Dean Stanton (Brett) Dla części z nich jest to pierwszy występ w grze wideo, dla wszystkich zaś - powrót na Nostromo po blisko 35 latach.

"Obcy: Izolacja" rozgrywa się po wydarzeniach z pierwszej części cyklu. Główną bohaterką jest Amanda Ripley, córka Ellen, która wyrusza na poszukiwania swojej zaginionej matki i oczywiście pakuje się w niezłe tarapaty.

"Nostromo Edition" trafi tylko do tych graczy, którzy złożą zamówienie przedpremierowe.

Tytuł mieliśmy okazję zobaczyć w akcji na tegorocznych targach E3. Nasze wrażenia znajdziecie TUTAJ.