"Opowieść wigilijna 3D" od dzisiaj w sklepach na DVD i Blu-rayu

Informacja sponsorowana /
https://www.filmweb.pl/news/%22Opowie%C5%9B%C4%87+wigilijna+3D%22+od+dzisiaj+w+sklepach+na+DVD+i+Blu-rayu-66902
Już 5 listopada na sklepowych półkach zagości niezwykła adaptacja "Opowieści wigilijnej" – klasycznego dzieła Karola Dickensa, które bawi czytelników i widzów już od ponad 160 lat. Wyjątkowa produkcja Roberta Zemeckisa, autora m.in. "Forresta Gumpa" i "Powrotu do przyszłości", zostanie wydana w wersji Blu-ray 3D Combo, Blu-ray i DVD, dostarczając całym rodzinom wielu niezapomnianych wrażeń.

W "Opowieści wigilijnej" poznajemy historię Ebenezera Scrooge’a (Jim Carrey) – bardzo skąpego, oschłego i źle nastawionego do ludzi kupca, który Święta Bożego Narodzenia traktuje jako zło konieczne. Spędza ten magiczny i radosny dla większości ludzi czas w samotności, zamknięty w czterech ścianach własnego sklepu.

Podejście Scrooge’a zmienia się jednak, gdy odwiedzają go trzy duchy Świąt i zabierają w niezwykłą podróż, podczas której pokazują jakim był kiedyś człowiekiem, jakim jest teraz i co się z nim stanie, jeśli w dalszym ciągu będzie postępował tak, jak do tej pory. Scrooge odkrywa w ten sposób, co w życiu jest naprawdę ważne oraz jakie jest prawdziwe znaczenie Świąt Bożego Narodzenia.

Rola głównego bohatera "Opowieści wigilijnej" przypadła Jimowi Carreyowi, gwiazdorowi mającemu w swym dorobku niezliczoną ilość wybitnych kreacji aktorskich (m.in. "Truman Show", "Bruce Wszechmogący", "Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń" oraz "Jestem na tak"). Co ciekawe, w filmie Roberta Zemeckisa wciela się on również w postacie Duchów świąt, prezentując swoje wyjątkowe umiejętności w pełnej krasie. W stworzeniu wyjątkowej atmosfery pomagają mu równie wybitni artyści, w tym Gary Oldman ("Harry Potter", "Batman"), Colin Firth ("Przypadkowy mąż", "To właśnie miłość", "Dziennik Bridget Jones"), Bob Hoskins ("Kto wrobił królika Rogera", "Hook") oraz Christopher Lloyd ("Powrót do przyszłości", "Mój przyjaciel Marsjanin").

"Opowieść wigilijna" została wyprodukowana z wykorzystaniem zaawansowanej technologii Motion Capture, umożliwiającej przeniesienie gry aktorskiej prosto do wirtualnego świata wykreowanego przy użyciu superkomputerów. Ponadto niesamowitych wrażeń dostarcza widzom technologia 3D. Wdrożenie jej do "Opowieści wigilijnej" pozwoliło Robertowi Zemeckisowi przenieść członków całych rodzin do dziewiętnastowiecznego Londynu. Oglądając film czujemy się dzięki temu, jakbyśmy spędzali czas w towarzystwie samego Ebenezera Scrooge’a!

Warto przy tym odnotować, że film Roberta Zemeckisa jest pierwszym obrazem wydanym przez Disneya w wersji Blu-ray 3D. Dzięki temu każdy posiadacz odpowiedniego zestawu RTV, składającego się z telewizora 3D, odtwarzacza płyt Blu-ray 3D oraz okularów 3D, będzie w stanie przeżyć historię skąpego kupca w sposób, który do niedawna był możliwy do osiągnięcia wyłącznie w kinach. Trzeci wymiar, nadający "Opowieści wigilijnej" niezwykłą głębię, zwielokrotni doznania płynące z seansu i pozwoli poznać moralizatorską historię Karola Dickensa od zupełnie innej strony.

"Opowieść wigilijna" to ciepły, podnoszący na duchu film, który wzruszy, ale również rozbawi wszystkich członków rodziny. Wspaniała animacja oraz fascynujące materiały dodatkowe sprawią, że ta ponadczasowa historia doda blasku i radości każdej kolejnej Gwiazdce w Twoim domu.

Dodatki specjalne w "Opowieści wigilijnej":

DVD:
Opowiadanie Dickensa na nowo
Na planie z Sammi
Sceny niewykorzystane z opcjonalnym komentarzem Roberta Zemeckisa
Blu-ray:

Szalona przejażdżka Scrooge’a
Opowiadanie Dickensa na nowo
Odliczanie do Bożego Narodzenia – Interaktywny kalendarz
Na planie z Sammi
Sceny niewykorzystane z opcjonalnym komentarzem Roberta Zemeckisa
Kulisy Opowieści: Motion-capture

Blu-ray 3D:
Dodatki z płyty Blu-ray
Szalona przejażdżka Scrooge’a w 3D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones