"Planeta singli. Osiem historii": zobacz zwiastun i plakat

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Planeta+singli.+Osiem+historii%22%3A+zobacz+zwiastun+i+plakat-144431
"Planeta singli. Osiem historii": zobacz zwiastun i plakat
Już 19 listopada premiera utrzymanej w konwencji komedii serii "Planeta singli. Osiem historii". To osiem osobnych, uniwersalnych historii o miłości, która nie zna granic wieku. Ich wspólnym mianownikiem jest to, że bohaterowie każdej z nich poznają się przez aplikacje randkowe. Wszystkie odcinki realizowane są z inną obsadą, przez innego reżysera i twórców. Seria będzie dostępna na antenie CANAL+ i w serwisie CANAL+ online.

Producenci zaprezentowali zwiastun oraz plakat antologii.O czym opowiada "Planeta singli. Osiem historii"?


Osiem różnych historii. Osiem portretów współczesnego świata miłosnych wzlotów i upadków. Każdy z odcinków stanowi zamkniętą całość, a bohaterów różni wiek, pochodzenie czy motywacja do poszukiwań drugiej połówki online. Łączy ich za to jedno – chęć znalezienia miłości. To właśnie te, czasem słodko-gorzkie, czasem bawiące do łez lub wzruszające opowieści są bliskie prawdziwemu życiu. Każdy będzie mógł się z nimi utożsamić, bo miłość ma różne oblicza.

"Planeta singli. Osiem historii": obsada


W obsadzie antologii "Planeta singli. Osiem historii" znaleźli się m.in. Iza Kuna, Bartłomiej Topa, Mateusz Damięcki, Zofia Wichłacz, Antoni Królikowski, Witold Dębicki oraz Magdalena Berus.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones