Premiera! "Planeta Singli. Osiem historii" od dziś w CANAL+ online

https://www.filmweb.pl/news/Premiera+%22Planeta+Singli.+Osiem+historii%22+od+dzi%C5%9B+w+CANAL%2B+online-144594
 Premiera! "Planeta Singli. Osiem historii" od dziś w CANAL+ online
źródło: materialy promocyjne

Już dziś w CANAL+ online premiera serialu "Planeta Singli. Osiem historii". To osiem osobnych, uniwersalnych historii o miłości, która nie zna granic wieku. Łączy je wspólny mianownik - bohaterowie każdej z nich poznają się przez aplikacje randkowe. Wszystkie odcinki realizowane są z inną obsadą, przez innego reżysera i twórców. Pierwsza historia z nowej "Planety Singli" jest już dostępna w serwisie – kliknij TUTAJ, by przejść do CANAL+ online. 

Nowa serialowa "Planeta Singli" to cykl ośmiu historii, które z humorem opowiadają o wszystkich stronach internetowego randkowania. Każdy z odcinków portretujących współczesny świat miłosnych wzlotów i upadków, pokazany będzie oczami innego reżysera. Historie stanowią zamkniętą całość, a bohaterów różni wiek, pochodzenie i motywacja do rozpoczęcia poszukiwań miłości online. To właśnie te, czasem słodko-gorzkie, czasem bawiące do łez lub wzruszające opowieści są bliskie prawdziwemu życiu. Każdy będzie mógł się z nimi utożsamić, bo miłość ma różne oblicza.

Od dziś, w każdy kolejny piątek aż do końca roku, premiery nowych historii – zarówno w serwisie streamingowym CANAL+ online, jak i w telewizji CANAL+ PREMIUM o 21:00.

"PLANETA SINGLI. OSIEM HISTORII" – o serialu


W serii pojawiło się aż 168 aktorów - wiele nowych twarzy oraz plejada największych gwiazd małego i dużego ekranu. W rolach głównych widzowie zobaczą m.in. Izabelę Kunę, Bartłomieja Topę, Piotra Witkowskiego, Hannę Konarowską-Nowińską, Filipa Pławiaka, Mariannę Linde, Mateusza Damięckiego, Zofię Wichłacz, Zdenka Piškulę, Vitalika Havrylę, Maszę Wągrocką. Antoniego Królikowskiego, Konrada Eleryka, Marię Maj, Witolda Dębickiego, Macieja Damięckiego oraz Jana Sobolewskiego i Sallie Harmsen.

Za reżyserię poszczególnych filmów odpowiadają: Aleksandra Terpińska, Julia Kolberger, Aleksander Pietrzak, Maciej Kawalski, Kuba Czekaj, Michał Chaciński, Mateusz Głowacki i Michał Marczak.

Producentami serii są Radosław Drabik i Michał Chaciński, którzy stali za sukcesem kinowego pierwowzoru produkcji. Trzy odcinki były realizowane za granicą w Wiedniu, Pradze i Amsterdamie.

CANAL+ z okazji premiery nowej serii o miłości opublikował też specjalne badania "Miłość w czasie aplikacji", które dostępne są TUTAJ.CANAL+ ONLINE – o usłudze


CANAL+ online to serwis streamingowy oferujący dostęp do wielu tysięcy filmów i seriali (w tym produkcji oryginalnych CANAL+), zagranicznych hitów i nowości serialowych oraz przebojów prosto z kina. A wszystko to dostępne wygodnie przez Internet i bez długoterminowej umowy. Dzięki temu, że usługa CANAL+ łączy świat telewizji na żywo ze światem VOD, użytkownicy mogą cieszyć się dostępnością wybranych programów o dowolnej porze, w dowolnym miejscu, na dowolnym urządzeniu, w elastycznym trybie subskrypcyjnym bez konieczności wiązania się stałą umową.


Poznaj bogactwo CANAL+ online i zarejestruj już dziś na canalplus.com, by mieć dostęp do "Planety Singli. Osiem historii", a także mnóstwa innych seriali, w tym produkcji CANAL+ Original takich jak: "The Office PL", "Klangor", "Kruk", "Żmijowisko", "Zasada przyjemności" czy "Belfer".

Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones