Pozwól mi wyjść: oto seriale Showtime bez kolejnych sezonów

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Pozw%C3%B3l+mi+wej%C5%9B%C4%87%22+i+%22American+Gigolo%22+w%C5%9Br%C3%B3d+anulowanych+przez+stacj%C4%99+Showtime+seriali-149377
Pozwól mi wyjść: oto seriale Showtime bez kolejnych sezonów
Paramount Global właśnie ogłosiło swoją fuzję z Showtime, a co za tym idzie - potwierdziło re-ewaluację rozpoczętych, serialowych i filmowych projektów. W efekcie kilka z nich zostało anulowanych bądź zawieszonych. 

"Trzy kobiety", "Pozwól mi wejść" i "Amerykański żigolak"  wśród anulowanych produkcji ShowtimeWśród produkcji, których droga na ekran właśnie znacznie się wydłużyła, jest serial "Three Women", do którego zdjęcia już się zakończyły. To opowieść o pogrążonej w żałobie po stracie rodziny pisarce (Shailene Woodley), która przekonuje tytułowe trzy kobiety, by opowiedziały jej o swoim życiu. Producenci próbują sprzedać projekt innej stacji i, jak wynika ze źródeł serwisu Deadline, są na taki zakup chętni. 

Serial "Let The Right One In" z Demianem Bichirem, dla którego inspiracją była książka Johna Ajvide'a Lindqvista z 2004 roku oraz jej ekranizacja z 2008 roku znana w Polsce pod tytułem "Pozwól mi wejść" (obraz doczekał się dwa lata później amerykańskiego remake'u) nie doczeka się z kolei drugiego sezonu. I znów, firma Tomorrow Studios próbuje uratować projekt, sprzedając go innym stacjom. 

Serial "American Gigolo", kontynuacja słynnego filmu Paula Schradera "Amerykański żigolak" o Julianie (w tej roli Jon Bernthal), mężczyźnie do towarzystwa, który zostaje posądzony o morderstwo jednej ze swoich klientek, podąża tą samą drogą. Choć w tym przypadku szanse na jego przetrwanie są marne. Piętrzące się problemy na planie, zmiana showrunnera, sprawy sądowe o niewłaściwe zachowanie na planie i zaledwie 8-odcinkowy, okrojony sezon (z cyklu zaplanowanego na 10 odcinków) oznaczają mniej więcej tyle, że możemy spodziewać się całkowitej anulacji.   

"Pozwój mi wejść" - zobacz zwiastun serialu na podstawie popularnej książki i filmowego horroruPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones