"Prosta sprawa": Mateusz Damięcki i Piotr Adamczyk. Co się wydarzyło w Jeleniej Górze?

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/%22Prosta+sprawa%22%3A+Mateusz+Dami%C4%99cki+i+Piotr+Adamczyk.+Co+si%C4%99+wydarzy%C5%82o+w+Jeleniej+G%C3%B3rze-155608
"Prosta sprawa": Mateusz Damięcki i Piotr Adamczyk. Co się wydarzyło w Jeleniej Górze?
Pierwszy odcinek nowego serialu z Mateuszem Damięckim już jutro zadebiutuje w CANAL+ i CANAL+ online. "Prosta sprawa" w reżyserii Cypriana T. Olenckiego (autor "Furiozy") okazuje się wcale nie taka prosta, ale wszystko wytłumaczyły nam jej gwiazdy. Posłuchajcie, co o swoich rolach w "Prostej sprawie" opowiedzieli nam Mateusz Damięcki wcielający się w Bezimiennego na drodze zemsty i Piotr Adamczyk, który zagrał niepozornego, acz przerażającego szefa jeloniogórskiej mafii. 

Mateusz Damięcki o tajemnicach "Prostej sprawy"

Piotr Adamczyk – dlaczego Kazika należy się bać?

"Prosta sprawa" – serial CANAL+ na podstawie powieści Wojciecha Chmielarza


"Prosta sprawa" to historia o długu, sprawiedliwości i honorze. O walce dobra ze złem.  Historia bezimiennego bohatera, który wyrusza w podróż, żeby odnaleźć człowieka, który wiele lat temu, całkowicie bezinteresownie pożyczył mu pieniądze. Kiedy okazuje się, że ów człowiek, wmieszany w rozgrywki z lokalną mafią sam teraz potrzebuje pomocy, bezimienny podejmuje jedyną, moralnie słuszną decyzję. Stanie po jego stronie, wywołując tym samym ciąg dramatycznych zdarzeń. Od teraz będzie walczył o życie, i to nie tylko swoje, z gangsterami jeleniogórskiego półświatka.  Z pozoru prosta sprawa szybko obróci się w brawurowe kino akcji z opowieścią o zasadach, które nigdy się nie dewaluują. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones