"Quantum Break" ukaże się w Polsce tylko po angielsku

Facebook, PolskiLive / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Quantum+Break%22+uka%C5%BCe+si%C4%99+w+Polsce+tylko+po+angielsku-116077
Najnowsza produkcja studia Remedy, "Quantum Break", pojawi się w Polsce w pełnej angielskiej wersji językowej. Parę dni temu taką informację zamieściło kilka polskich sklepów internetowych z grami, chwilę później ten wątek pojawił się na facebookowej grupie "Konsole Nowej Generacji", zaś wczoraj pojawił się na ten temat obszerny artykuł na stronie PolskiLive.plPolscy dystrybutorzy i wydawcy gier wideo przyzwyczaili nas już do tego, że wielkie produkcje, a taką bez wątpienia jest "Quantum Break", otrzymują polskie wersje językowe - czy to w formie napisów, czy też pełnego dubbingu. Co takiego się stało, że najnowsza gra Remedy pojawi się bez jakiejkolwiek lokalizacji? O komentarz poprosiliśmy Tomasza Świeściaka, PR Managera Xboksa w Polsce. Oto co nam napisał:

Innowacyjność gry "Quantum Break", pierwszego tytułu rozrywkowego w pełni integrującego rozgrywkę i serial fabularny, wiąże się z nietypowymi wyzwaniami na drodze procesu lokalizacji, jak również bardzo ambitnego cyklu produkcji gry. W konsekwencji, gra nie będzie zawierać polskiej wersji językowej na premierę.

Co o tym myślicie? Przeszkadza Wam brak polskiej wersji językowej czy może i tak zawsze ją wyłączacie? Premiera gry już 4 kwietnia na Xbox One i Windows 10.