"Sherlock Holmes" ze znakiem "Filmweb Poleca!"

Filmweb /
https://www.filmweb.pl/news/%22Sherlock+Holmes%22+ze+znakiem+%22Filmweb+Poleca+%22-57438
W tym tygodniu redakcja Filmwebu znów przyznała znak jakości "Filmweb Poleca!". Tym razem znaczek otrzymuje znakomity film rozrywkowy – "Sherlock Holmes" Guya Ritchiego. Obraz podbił nasze serca, ponieważ odświeża nieco wyleniały gatunek, jakim jest kino awanturnicze. Wykorzystując swój wyjątkowy styl, Ritchie stworzył dynamiczną – ba! - wręcz brawurową, pełną humoru opowieść, której gwiazdami są Robert Downey Jr. i Jude Law. Dawno na ekranie nie oglądaliśmy tak idealnie dobranej męskiej pary. "Sherlock Holmes" to kwintesencja czystej rozrywki, a tę zawsze warto polecać.

Na ekrany polskich kin, do wypożyczalni wideo i DVD wchodzi coraz więcej filmów. Bywają tygodnie, kiedy swoje kinowe premiery ma aż siedem, a nawet więcej tytułów. Często zdarza się więc, że "w tłoku" giną pozycje ciekawe, wybitne, wyjątkowe, które szanujący się kinoman powinien zobaczyć. Aby pomóc naszym czytelnikom w podjęciu decyzji "na co wybrać się do kina", redakcja Filmwebu postanowiła nagradzać najlepsze filmy znakiem jakości  "Filmweb Poleca!".

Promocyjny znak jakości  "Filmweb Poleca!" jest wyróżnieniem profesjonalnym przyznawanym przez redakcję Filmweb.pl - największej marki filmowej w Polsce. Nagradzamy tym znakiem filmy wyjątkowe, nie tylko artystyczne, ale i komercyjne, które naszym zdaniem zasługują na szczególną uwagę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones