"Sly Cooper: Złodzieje w czasie" trafi również na PS Vitę

Informacja nadesłana: Sony Interactive Entertainment Europe / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Sly+Cooper%3A+Z%C5%82odzieje+w+czasie%22+trafi+r%C3%B3wnie%C5%BC+na+PS+Vit%C4%99-85374
Sony Computer Entertainment Europe ogłosiło właśnie, że gra "Sly Cooper: Złodzieje w czasie" ukaże się nie tylko na PlayStation 3, ale i na przenośnej konsolce Sony - PlayStation Vicie. Gra ma być portem 1 do 1, zaś to co na pewno zainteresuje fanów, to fakt, że dzięki funkcji Cross-Save będziemy mogli rozpoczętą w domu na PS3 grę, kontynuować bez problemu na PS Vicie. Wszystko w oparciu o popularne bardzo teraz usługi trzymania danych w chmurze. Gra na obydwu platformach ma ukazać się jeszcze w tym roku, w pełnej polskiej wersji językowej.
    

"Sly Cooper: Złodzieje w czasie" to najnowsza część znanej serii, której bohaterem jest Sly, sprytny szop pochodzący z rodu mistrzów złodziejstwa. Rusza on na wyprawę ze swoimi przyjaciółmi – Murrayem i Bentleyem. Przygoda zabierze ich w podróż przez historię i cały świat. Czeka ich mnóstwo zagadek i okazji do skradania się.
Akcja zaczyna się, kiedy z księgi Kradziejus Szopus zaczynają znikać strony opisujące złodziejskie sztuczki klanu Coopera. Przyjaciele muszą się więc cofnąć w czasie, by uratować swych przodków i odkryć tajemnice rodziny Cooperów.
Gracze mogą wybrać spośród kilku postaci grywalnych, z których każda ma własny styl i poczucie humoru, oraz eksplorować siedem niesamowitych światów pełnych ciekawych wyzwań.