"Sukcesja" przedłużona na kolejny sezon

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Sukcesja%22+przed%C5%82u%C5%BCona+na+kolejny+sezon-134336
Dwa tygodnie po premierze drugiego sezonu "Sukcesji" HBO dało zielone światło na realizację trzeciej transzy odcinków. Trafią one na antenę w 2020 roku.


Autorem serialu jest nominowany do Oscara Jesse Armstrong ("Zapętleni", "Cztery Lwy"). Stanowisko producenta oraz reżysera pilotowego odcinka piastuje Adam McKay.

Roy Logan (Brian Cox) - nieprzejednany i wpływowy mężczyzna, z trzecią żoną, Marcią (Hiam Abbass), u boku, twardą ręką zarządza należącą do rodziny, globalną korporacją mediową. Ma czworo dzieci z poprzednich dwóch związków. Kendall Roy (Jeremy Strong), starszy syn Logana z drugiego małżeństwa, jest obecnie prezesem jednego z oddziałów firmy i jego oczywistym następcą. Roman Roy (Kieran Culkin), młodszy brat Kandalla, który nie pracuje już Waystar, jest szczerym i rozrywkowym mężczyzną. Siobhan Shiv Roy (Sarah Snook), jedyna córka Logana i zarazem najmłodsze jego dziecko, rozwija swoją karierę w polityce. Natomiast Connor Roy (Alan Ruck), najstarszy syn i jedyne dziecko z pierwszego małżeństwa, wiedzie spokojne życie w Nowym Meksyku, z dala od rodziny. Napięcia i tarcia rodzinne wzmagają się, gdy na imprezie urodzinowej Logana dochodzi do kłótni i zaczyna się walka o władzę – między ojcem a synem, a także między samym rodzeństwem.