"Sukcesja" wielkim faworytem nagród Critics Choice

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Sukcesja%22+wielkim+faworytem+nagr%C3%B3d+Critics+Choice-144784
"Sukcesja" wielkim faworytem nagród Critics Choice
źródło: Materiały prasowe
W poniedziałek zostały ogłoszono nominacje do telewizyjnych nagród Critics Choice Association. Critics Choice Awards zostaną wręczone po raz 27. Gala planowana jest 9 stycznia.

"Sukcesja" wielkim faworytem Critics Choice AwardsWielkim wygranym etapu nominacji jest serial "Sukcesja". Zdobył on bowiem osiem nominacji daleko wyprzedzając konkurentów. W rzeczywistości może zdobyć jednak tylko cztery statuetki. W aktorskich kategoriach ma bowiem po dwie, a nawet trzy nominacje.

Największymi jego rywalami zostały seriale "Mare z Easttown" i "Evil". Oba zdobyły po pięć nominacji.

Jeśli chodzi o nadawców, to minimalnie lepsze okazało się HBO zdobywając 20 nominacji. Netflix zajął drugie miejsce z 18. nominacjami na koncie.

Lista nominacji jest dostępna TUTAJ.


"Sukcesja" - wielki hit HBOSerial "Sukcesja" to jeden z największych prestiżowych sukcesów stacji HBO ostatnich lat. Obecnie trwa emisja trzeciego sezonu, ale już zapowiedziano, że na tym się nie skończy. Twórcy przygotują sezon czwarty, którego szczegóły nie są na razie znane.

W trzecim sezonie Logan Roy, z zaskoczenia zaatakowany w finale drugiego sezonu przez zbuntowanego Kendalla, znajduje się teraz w trudnym położeniu. Trzeci sezon rozpoczyna się, gdy Logan próbuje zabezpieczyć swoje rodzinne, polityczne oraz finansowe zaplecze i sojusze. Napięcie narasta, gdy zaciekła bitwa korporacyjna zaczyna przeradzać się w rodzinną wojnę domową.

"Sukcesja": Serial Killers na temat sezonów 1 i 2