"Supergirl": odtwórczyni głównej roli znaleziona. To gwiazda "Gry o tron"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Supergirl%22%3A+DC+znalaz%C5%82o+odtw%C3%B3rczyni%C4%99+g%C5%82%C3%B3wnej+roli.+To+gwiazda+%22Gry+o+tron%22+Milly+Alcock-153867
"Supergirl": odtwórczyni głównej roli znaleziona. To gwiazda "Gry o tron"
źródło: Materiały prasowe
DC Studios znalazło swoją nową Supergirl. Stojący na czele firmy James Gunn i Peter Safran zadecydowali, że kuzynkę Supermana zagra znana z serialu "Ród smoka" australijska aktorka Milly Alcock.

"Supergirl": co wiemy o filmie?Film "Supergirl: Woman of Tomorrow" będzie samodzielną historią bazującą na niedawnej serii komiksowej autorstwa Toma Kinga i Bilquis Evely. Zaproponowała ona kompletną reinterpretację postaci Kary Zor-El. Tak mówił o projekcie Gunn, kiedy go ogłaszał: zobaczymy znaczące różnice dzielące Supermana, wysłanego na Ziemię i dorastającego w kochającej rodzinie oraz Supergirl, wychowaną w spartańskich warunkach, obserwującą, jak jej najdrożsi giną w koszmarnych okolicznościach. To będzie hardkorowa Supergirl. Jeszcze takiej nie widzieliście.

GettyImages-1456758631.jpg Getty Images © Axelle/Bauer-Griffin


W listopadzie do napisania scenariusza filmu została zatrudniona Ana Nogueira ("Pamiętniki wampirów"). Aktualnie wciąż trwają poszukiwania reżysera. Wielce prawdopodobne, że zanim "Supergirl" trafi na ekrany, tytułową bohaterkę będziemy mogli zobaczyć w reżyserowanym przez Gunna widowisku "Superman: Legacy", którego premierę zaplanowano na lipiec 2025 roku.

Milly Alcock: z rodu smoka do rodziny Supermana23-letnia Milly Alcock zyskała popularność dzięki roli księżniczki Rhaenyry Targaryen z pierwszego sezonu serialu HBO "Ród smoka" będącego spin-offem "Gry o tron". Ponadto w CV aktorki znajdziemy takie tytuły jak "The Gloaming", "Upright" i "Rachunek sumienia".

Przypomnijmy, że przed Alcock w Karę wcielały się m.in. Melissa Benoist ("Supergirl") oraz Sasha Calle ("Flash").     

Zwiastun serialu "Ród smoka"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones