Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/%22Tarzan%22+kolejn%C4%85+animacj%C4%85+Disneya%2C+kt%C3%B3ra+dostanie+aktorsk%C4%85+wersj%C4%99-134233

"Tarzan" kolejną animacją Disneya, która dostanie aktorską wersję?

  • We Got This Covered
  • autor: mp
  • Filmy
Choć w tym roku zaliczyliśmy już premiery trzech aktorskich filmów inspirowanych animacjami Disneya (a czekają nas jeszcze dwie), to wciąż wytwórnia ma sporo tytułów, które jeszcze nie zostały dotknięte nową modą. Jednym z nich jest "Tarzan" z 1999 roku. Jednak w przypadku tego obrazu sprawa może się wkrótce zmienić.

tarzan.jpg


Jeśli wierzyć bowiem pojawiającym się w sieci informacjom, Disney już wziął się za planowanie aktorskiej wersji animacji. Co więcej, portal We Got This Covered twierdzi, że wie, z myślą o kim miałoby powstać to widowisko. Otóż według źródeł strony szansę, by zostać gwiazdą filmu ma Ryan Reynolds, który już z Disneyem jest związany za sprawą "Deadpoola" przejętego przez wytwórnię od 20th Century Fox.

Akcja oryginału rozpoczyna się w dżungli, gdzie rodzina goryli przygarnia osierocone niemowlę. Mimo że przywódca stada nie akceptuje małego Tarzana, jego partnerka, Kala, postanawia wychować malucha jak własne dziecko.

"Tarzan" zdobył w 2000 roku Oscara za najlepszą piosenkę, "You'll Be In My Heart".
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię