"The Transporter Legacy" będzie blockbusterem?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22The+Transporter+Legacy%22+b%C4%99dzie+blockbusterem-108178
Europa Corp. jest najwyraźniej bardzo zadowolona ze swojego nowego akcyjniaka "The Transporter Legacy". Pierwsza część trylogii "Transporter" miała początkowo trafić do amerykańskich kin w teoretycznie spokojniejszym kinowo marcu. Teraz jednak studio ogłosiło przesunięcie premiery o trzy miesiące.


"The Transporter Legacy" będzie więc walczył o widza w zawsze morderczym letnim sezonie. Premiera wyznaczona jest na 19 czerwca. Tego samego dnia do kin wchodzi animacja Pixara "W głowie się nie mieści". Tydzień wcześniej swoją premierę będzie miał "Jurassic World", a tydzień później "Ted 2".

W kryminalnym światku Francji Frank Martin (Ed Skrein) cieszy się zasłużoną sławą najlepszego kierowcy i najemnika. Za odpowiednią cenę przewiezie wszystko, gdzie sobie tego zażyczy klient. Działa według trzech prostych zasad: zero nazwisk, zero pytań, zero renegocjacji warunków. To ulegnie zmianie, kiedy na jego drodze stanie niebezpieczna femme fatale imieniem Anna (Loan Chabanol). Przywódczyni grupy płatnych zabójców nie cofnie się przed niczym, by powstrzymać bezwzględnych rosyjskich handlarzy ludzkim towarem. Anna wie, że Frank najlepiej nadaje się do wykonania zadania. Aby zapewnić sobie jego współpracę, na zakładnika wzięła jego ojca (Ray Stevenson).
Udostępnij: