"Trolle 3" trafią wyłącznie do kin! Poznaliśmy datę premiery

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Trolle+3%22+trafi%C4%85+wy%C5%82%C4%85cznie+do+kin+Poznali%C5%9Bmy+dat%C4%99+premiery-144638
"Trolle 3" trafią wyłącznie do kin! Poznaliśmy datę premiery
źródło: materialy promocyjne
Studio Universal ogłosiło datę premiery trzeciej odsłony animacji "Trolle". Film trafi wyłącznie do kin za niespełna dwa lata, 17 listopada 2023, a po 17 dniach będzie mógł trafić do zakupu na serwisach VOD.

Nie doczekaliśmy się jeszcze szczegółów dotyczących fabuły ani informacji o członkach obsady. W kalendarzu premier animacja konkuruje z projektem, w który zaangażowani są Ryan Reynolds i John Krasinski, produkowanym przez Paramount.

"Trolle" – wielki sukcesOgłoszenie najnowszej części nie jest zaskoczeniem biorąc pod uwagę sukcesy "Trolli" i "Trolli 2". Pierwsza odsłona pojawiła się w kinach w 2016 roku, zarabiając ponad 350 milionów dolarów w światowym box office’ie. Za reżyserię odpowiadał Mike Mitchell, a gwiazdami projektu zostali: Justin Timberlake, Anna KendrickZooey Deschanel, Christine Baranski czy Gwen Stefani. Piosenka "Can’t Stop the Feeling" promująca film została nominowana do Oscara, stając się światowym hitem.

Kadr z filmu "Trolle"


"Trolle 2" – kontrowersyjna forma dystrybucjaZeszłoroczny sequel wzbudził wiele kontrowersji ze względu na wyłącznie internetową dystrybucję. To pierwszy taki przypadek, gdy hollywoodzkie studio w świetle zamykających się kin postanowiło przenieść premierę do domowego dostępu. Tak odważny ruch opłacił się – "Trolle 2" zarobiły ponad 100 milionów dolarów. Na stanowisku reżysera Mitchella zastąpił Walt Dohrn, do obsady dołączyli Kelly Clarkson, Anderson .Paak i Sam Rockwell.

Marka to nie tylko filmy kinowe. W 2018 roku pojawił się serial Trolle: Impreza Trwa!, specjalne odcinki świąteczne, gry, zabawki i pokazy na żywo skierowane do młodszej publiczności.

Poniżej przypominamy zwiastun "Trolli 2":

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones