"Wcielenie" z datą premiery i zdjęciem, "GvK" z lekkim poślizgiem

/Film / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Wcielenie%22+z+dat%C4%85+premiery+i+zdj%C4%99ciem%2C+%22GvK%22+z+lekkim+po%C5%9Blizgiem-141059
"Wcielenie" z datą premiery i zdjęciem, "GvK" z lekkim poślizgiem
Nowe wieści z obozu Warner Bros. Na kiepski początek kolejne, choć tym razem nieznaczne, przesunięcie daty premiery "Godzilla vs. Kong" - zamiast 26 marca, film pojawi się w kinach i na HBO Max pięć dni później. Obejrzymy go 31 marca. Poznaliśmy również datę premiery "Wcielenia" w reżyserii Jamesa Wana. To 10 września - tak, jak większość produkcji Warner Bros., film pojawi się równocześnie kinach i na HBO Max. A przy okazji krótka wiadomość od reżysera oraz zdjęcie promujące film:


Wreszcie skończyliśmy zdjęcia - napisał Wan - to miał być mój mały, szybki projekt, ale pandemia zamieniła go w kolejną superprodukcję. Jestem bardzo podekscytowany i nie wiem, jak opisać ten film. Chciałem zrobić coś oryginalnego, naginającego gatunkowe reguły. Odmienne od horrorów i thrillerów, które kręciłem do tej pory, ale w duchu filmów, na których wyrosłem. 

Przypomnijmy, że filmy, o których mowa, to klasyki włoskiego giallo. To jak, jesteście podekscytowani tak samo jak reżyser?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones