Godzilla vs. Kong vs. Dan Stevens

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Godzilla+vs.+Kong+vs.+Dan+Stevens-146445
Godzilla vs. Kong vs. Dan Stevens
Latem w Australii mają rozpocząć się zdjęcia do kontynuacji widowiska "Godzilla vs. Kong". Jak podaje serwis Deadline, jedną z głównych ról w filmie zagra Dan Stevens.    

Godzilla i Kong wracająSzczegóły scenariusza trzymane są na razie w tajemnicy. Wiadomo jedynie, że tytułowe potwory po raz kolejny znajdą się na kursie kolizyjnym. Za kamerą stanie reżyser pierwszej części Adam Wingard.

W pierwszej odsłonie "Godzilla vs Kong" Kong i jego obrońcy wyruszają na niebezpieczną wyprawę w celu odnalezienia prawdziwego domu kolosa. Towarzyszy im Jia, młoda sierota, którą z olbrzymią małpą łączy niezwykle silna więź. Niespodziewanie na drodze ekspedycji staje wściekły Godzilla, siejąc zniszczenie na całym świecie. Monumentalne starcie tych dwóch tytanów, zaaranżowane przez pozostające w ukryciu siły, jest zaledwie początkiem tajemnicy, której rozwiązanie leży głęboko w jądrze Ziemi.      

Zwiastun filmu "Godzilla vs. Kong"

"Godzilla vs Kong" był pierwszym filmem, któremu w trakcie pandemii koronawirusa udało się zarobić ponad 100 milionów dolarów w amerykańskich kinach. Rezultat ów budzi szacunek tym bardziej, że widowisko było jednocześnie dostępne na platformie streamingowej HBO Max. W sumie produkcja Warner Bros. i Legendary zgarnęła na całym świecie 468 milionów $.

Skąd znamy Dana Stevensa?Dan Stevens miał już okazję współpracować z Adamem Wingardem przy dreszczowcu "Gość" z 2014 roku. Najbardziej znane produkcje z udziałem aktora to seriale "Downton Abbey" i "Legion", a także filmy "Piękna i Bestia", "Apostoł" oraz "Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga".

GettyImages-1353300991.jpg Getty Images © Amy Sussman


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones