Czy powstanie "Wcielenie 2"? Pierwsze rozmowy trwają

ScreenRant / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Czy+powstanie+%22Wcielenie+2%22+Pierwsze+rozmowy+trwaj%C4%85-144700
Czy powstanie "Wcielenie 2"? Pierwsze rozmowy trwają
źródło: Materiały prasowe
Najnowszy horror Jamesa Wana, "Wcielenie", podzielił publikę, lecz nie pozostawił jej obojętną. Wielu oglądających zgodnie wyrażało chęć zobaczenia kontynuacji, która powoli nabiera kształtów. Annabelle Wallis, wcielająca się w Maddison, podzieliła się informacją o trwających rozmowach dotyczących sequela.

"Wcielenie" – czy powstanie kontynuacja?Aktorka w wywiadzie dla Screen Rant uchyliła rąbka tajemnicy, potwierdzając, że dyskutowała już z Jamesem Wanem o potencjalnych rozwinięciach historii. Zapytana o reżysera i możliwość pracy przy sequelu, Wallis odpowiedziała: Rozmawialiśmy o tym. Mamy kilka pomysłów, nad którymi się zastanawiamy. Jesteśmy bardzo, bardzo szczęśliwi i zaskoczeni odbiorem filmu, a w tym momencie odbywa się wiele rozmów.

Kadr z filmu "Wcielenie"

Nie można mówić więc o zaawansowanych pracach, ale filmowcy rozważają kontynuowanie historii. W poprzednich wywiadach sam Wan wskazywał, że nie byłby przeciw zmienieniu filmu w uniwersum, zaznaczając przy tym, że nie był to jego początkowy pomysł. Podobna sytuacja miała miejsce przy premierze "Piły", której wyjątkowo wysokie zarobki w kinach zadecydowały o powstaniu kolejnych sequeli.

"Wcielenie" – o czym opowiada?"Wcielenie", wyreżyserowane przez Wana i napisane przez Akelę Cooper opowiada o Madison, młodej kobiecie nawiedzanej przez wizje brutalnych morderstw. Kolejne wydarzenia sprawiają, że bohaterka zaczyna wierzyć w rzeczywistość koszmarów i próbuje uratować kolejne ofiary. Obok Wallis w filmie wystąpili Maddie Hasson, George Young czy Michole Briana White. Dla reżysera był to powrót do gatunku horroru po pięcioletniej przerwie, spowodowanej pracami nad "Aquamanem". O ile film z uniwersum DC okazał się sukcesem, "Wcielenie" zarobiło jedynie 34 miliony dolarów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones