"Godzilla vs. Kong": starcie potworów już na Blu-ray i DVD

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Godzilla+vs.+Kong%22%3A+starcie+potwor%C3%B3w+ju%C5%BC+na+Blu-ray+i+DVD-143699
"Godzilla vs. Kong": starcie potworów już na Blu-ray i DVD
źródło: Materiał nadesłany

Legendarne potwory powracają! "Godzilla vs. Kong", wyczekiwany przez widzów na całym świecie pojedynek mitycznych gigantów, pojawi się na nośnikach 4K ULTRA HD BLU-RAY, 
BLU-RAY 3D, BLU-RAY i DVD już 1 września."Godzilla vs. Kong" ukazuje pojedynek dwóch legendarnych przeciwników w spektakularnej batalii, której stawką są losy świata. Kong i jego obrońcy podejmują niebezpieczną wyprawę w celu odnalezienia prawdziwego domu kolosa. Towarzyszy im Jia, młoda sierota, którą z Kongiem łączy wyjątkowa i silna zażyłość. Niespodziewanie na drodze ekspedycji staje wściekły Godzilla, siejąc zniszczenie na całym globie.

Potwór nagle zachowuje się inaczej, a naukowcy z Monarch – rządowej agencji kryptozoologicznej zajmującej się badaniem Tytanów – próbują dowiedzieć się, dlaczego pozornie odwrócił się od ludzkości. Spójrz prawdzie w oczy - świetnie jeśli Godzilla jest po twojej stronie, ale w chwili, gdy zwraca się przeciwko tobie, masz naprawdę duże kłopoty… - tłumaczy reżyser filmu, Adam Wingard.

Monumentalne starcie tych dwóch tytanów, zaaranżowane przez pozostające w ukryciu siły, jest zaledwie początkiem tajemnicy, której rozwiązanie leży głęboko w jądrze Ziemi.

"Godzilla vs. Kong" pobił rekordy popularności w kinach i uzyskał najlepszy wynik kasowy w pierwszym dniu wyświetlania w trakcie pandemii. Film przez pierwszy weekend po premierze był najchętniej oglądanym tytułem w historii platformy HBO Max.

Po udanym rozpoczęciu procesu tworzenia zupełnie nowego kinowego MonsterVerse dzięki przebojom kasowym "Godzilla" (2014), "Kong: Wyspa Czaszki" (2017) oraz "Godzilla: Król potworów" (2019), producenci uznali, że nadszedł czas na rozszerzenie uniwersum o spotkanie legendarnych potworów.

W filmie występują Alexander Skarsgård ("Wielkie kłamstewka"), Millie Bobby Brown ("Stranger Things"), Rebecca Hall ("Christine", "Profesor Marston i Wonder Women"), Brian Tyree Henry ("Joker", "Spider-Man Uniwersum"), Shun Oguri ("Tenki no ko"), Eiza González ("Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw"), Julian Dennison ("Deadpool 2") oraz Kyle Chandler ("Godzilla II: Król potworów") i Demián Bichir ("Zakonnica", "Nienawistna ósemka").

"Godzilla vs. Kong" od 1 września dostępny będzie również w kolekcjonerskim wydaniu 4K ULTRA HD BLU-RAY STEELBOOK.


DODATEK SPECJALNY W WYDANIU DVD:
- Godzilla atakuje

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU BLU-RAY™ i 4K ULTRA HD:
- Komentarz reżysera Adama Wingarda
- 10 filmów, w tym: Fenomen Gojiry, króla potworów
- Ewolucja Konga, ósmego cudu świata
- Runda pierwsza: Bitwa na morzu
- Runda druga: Jeden musi polec


Więcej informacji o premierach DVD i Blu-ray™ na profilu:
facebook.com/MojeFilmyDVD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones