"Wielka Szóstka" w kinach IMAX

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Wielka+Sz%C3%B3stka%22+w+kinach+IMAX-108491
Już w piątek na ekrany kin wejdzie najnowsza produkcja Disneya "Wielka Szóstka". Animację będzie też można oglądać w wielkoformatowych kinach IMAX.Nowa komedia twórców "Krainy lodu" to zainspirowana komiksem Marvela opowieść o przyjaźni między młodym geniuszem Hiro oraz robotem Baymaxem. Po wypadku podczas pokazów robotyki w San Fransokyo całemu miastu zaczyna zagrażać niebezpieczeństwo. Dwaj główni bohaterowie próbują zapobiec zagrożeniu i razem z przyjaciółmi – nieustraszoną ryzykantką, neurotycznym miłośnikiem porządku, genialną chemiczką i zwariowanym fanem komiksów – tworzą tytułową Wielką Szóstkę.

W filmie nie zabraknie spektakularnych popisów sprawności, technologicznych ekstrawagancji oraz wartkiej akcji, których nigdzie indziej nie da się pokazać tak widowiskowo, jak właśnie w kinach IMAX. Stosowana w nich technologia gwarantuje najwyższą jakość obrazu, a ogromny ekran i moc zastosowanych przez twórców efektów pozwolą na czas seansu zapomnieć o rzeczywistości i niemal namacalnie towarzyszyć bohaterom w San Fransokyo.

Przygodowy nastrój wzmocnią liczne zwroty akcji oraz duża dawka humoru. A bohaterowie przemówią głosami m.in. Zbigniewa Zamachowskiego, Eryka Lubosa i Jakuba Zdrójkowskiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones