"Zew krwi" od 19 maja na DVD

https://www.filmweb.pl/news/%22Zew+krwi%22+od+19+maja+na+DVD-142408
"Zew krwi" od 19 maja na DVD
Najnowsza ekranizacja jednej z najsłynniejszych powieści Jacka Londona "Zew krwi". Historia prawdziwej przyjaźni, poświęcenia i poszukiwania swojego miejsca na Ziemi. "Zew Krwi" zadebiutuje na DVD już 19 maja 2021 roku! To idealny film familijny dla całej rodziny!

Bohaterem historii jest pies o imieniu Buck, który niespodziewanie musi wyzbyć się przyzwyczajeń do wygodnego życia w domu w słonecznej Kalifornii. Zostaje przeniesiony na mroźne pustynie śnieżnej Alaski i poddany próbie dołączenia do psiego zaprzęgu,. Akcja toczy się w latach 90. XIX wieku, podczas "gorączki złota", gdy postęp technologiczny i dążenie do bogacenia się stają się priorytetem. W tych ciężkich czasach przyjacielem Bucka okazuje się kochający naturę i całą jej dzikość – John Thornton. Nagłe zmiany w życiu i poszukiwanie swojego powołania zbiegają się z dążeniem do realizacji marzeń.


Film wyreżyserował Chris Sanders ("Jak wytresować smoka") na podstawie scenariusza Michaela Greena ("Morderstwo w Orient Expressie"). "Zew krwi" łączy zdjęcia z udziałem aktorów i animacje przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technik efektów specjalnych, dzięki którym zwierzęta generowane komputerowo wyglądają jak żywe i wyrażają złożone stany emocjonalne, w niczym nie ustępując postaciom ludzkim.

Na ekranie zobaczymy takie gwiazdy jak Harrison Ford (znany z roli Hana Solo w "Gwiezdnych wojnach", cyklu "Indiana Jones" i "Blade Runner 2049"), Omar Sy ("Nietykalni", "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie", "Jurassic World"), Cara Gee ("Darknet", "Red Rover", "Birdland"), Dan Stevens ("Test na miłość", " Piękna i Bestia", "Lucy wśród gwiazd"), Bradley Whitford ("Zapach kobiety", "Uciekaj!", "Mroczne umysły").
Udostępnij: