ANKIETA OSCAROWA 2020: głosuj na swoich faworytów!

W poniedziałek Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej po raz 92. ogłosiła nominacje do Oscarów. Jak co roku postanowiliśmy sprawdzić, na ile gust użytkowników Filmwebu pokrywa się z upodobaniami Akademików. Dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w naszej oscarowej ANKIECIE, w której możecie głosować na swoich faworytów. Znajdziecie ją w zakładce OSCARY 2020.

GettyImages-529191024.jpg
Getty Images © Kurt Krieger - CorbisANKIETA zawiera listę nominowanych we wszystkich kategoriach. Pod każdym tytułem/nazwiskiem znajduje się przycisk "głosuj" widoczny po najechaniu myszką. Kliknięcie go oznacza oddanie głosu. Głosować możecie w każdej kategorii.  

Przed Oscarami podsumujemy wyniki, by przekonać się, na ile Wasz gust i intuicja zgodne są z wyborami Akademii. Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się w nocy z 9 na 10 lutego.

Faworytem tegorocznej uroczystości w Dolby Theatre jest "Joker", który zgarnął 11 nominacji. Po piętach depczą mu "Pewnego razu... w Hollywood", "Irlandczyk" oraz "1917" - każdy z filmów ma po 10 nominacji. Przypominamy, że w kategorii "Najlepszy film międzynarodowy" o statuetkę walczy polskie "Boże ciało".  

 Do kogo waszym zdaniem powinny powędrować statuetki?

Ankietę znajdziecie TUTAJ.

zobacz też: