Adaptacja "Zemsty czarownicy" nie trafi do kin w tym roku

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Adaptacja+%22Zemsty+czarownicy%22+nie+trafi+do+kin+w+tym+roku-96936
W październiku w kinach na całym świecie pojawić się miał film "Stracharz", czyli adaptacja "Zemsty czarownicy", pierwszego tomu serii fantasy "Kroniki Wardstone". Warner Bros. właśnie przesunęło premierę o ponad dwa miesiące, na początek stycznia 2014 roku.

W świecie zapomnianej przeszłości odwieczne zło wskrzesi konflikt między siłami nadnaturalnymi i ludźmi. Mistrz Gregory (Jeff Bridges) to rycerz, który uwięził przed wiekami potężną i niegodziwą wiedźmę Matkę Malkin (Julianne Moore). Teraz jednak wiedźma uciekła i szuka zemsty. Wzywając do boju swoich popleczników, przygotowuje się do sprowadzenia piekła na uśpiony świat. Tylko mistrz Gregory staje jej na drodze. Ściera się ze złem, którego zawsze się obawiał. Musi wyszkolić nowego ucznia, Toma Warda (Ben Barnes), by ten stawił czoło przerażającej magii. Jedyna nadzieja ludzkości leży w siódmym synu siódmego syna.

Film będzie zapewne jednym z ostatnich obrazów zrealizowanych wspólnie przez Warner Bros. i Legendary Pictures. Ta druga wytwórnia właśnie szuka dla siebie nowego domu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones