Alice Eve jako Typhoid Mary w drugim sezonie "Iron Fista"

That Hashtag Show / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Alice+Eve+jako+Typhoid+Mary+w+drugim+sezonie+%22Iron+Fista%22-129075
Ekipa netfliksowego serialu "Iron Fist" zawitała na Comic-Con w San Diego, by zapowiedzieć drugi sezon, którego premiera nastąpi 7 września. Dowiedzieliśmy się m.in., kogo zagra Alice Eve.

GettyImages-1002233454.jpg Getty Images © Mike Coppola

Raven Metzner, który przejął funkcję showrunnera po Scottcie Bucku, ujawnił, że zamierza zredefiniowiać serial m.in. poprzez ulepszenie choreografii. Na panelu zaprezentowano sceny pokazujące nowy sposób kręcenia scen walki wręcz. Pokazano również ujęcia Danny'ego Randa (Finn Jones) w ikonicznej żółtej masce Iron Fista.


Wiadomością dnia była jednak informacja, że w drugim sezonie pojawi się kultowa postać Typhoid Mary, w którą wcieli się Alice Eve. Mary Walker - bo tak się naprawdę nazywa - jest najlepiej znana jako przeciwniczka Daredevila, ale w komiksach stawiała też czoła m.in. Spider-Manowi czy Deadpoolowi. To śmiertelnie niebezpieczna zabójczyni, a także obdarzona mocą telekinezy i pirokinezy mutantka. Mary cierpi również na dysocjacyjne zaburzenie tożsamości i posiada co najmniej trzy osobowości: łagodną pacyfistkę Mary, pożądliwą i skłonną do przemocy Typhoid oraz sadystyczną i brutalną Bloody Mary. Często pracuje jako zamachowiec na zlecenie Kingpina.

W sieci zadebiutował zapowiadający drugi sezon klip. Zobaczcie go tutaj: