"Legalna blondynka" powróci jako serial Amazonu

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Amazon+szykuje+serial+spin-off+komedii+%22Legalna+blondynka%22.+Reese+Witherspoon+producentk%C4%85-154905
"Legalna blondynka" powróci jako serial Amazonu
źródło: Materiały prasowe
Jak zapowiadało, tak zrobi. Studio Amazon szykuje się do realizacji serialowego spin-offu słynnej komedii "Legalna blondynka".

Serialowa "Legalna blondynka"? Oto, co wiemy o projekcieO planach nowego serialu inspirowanego filmem "Legalna blondynka" pisaliśmy już rok temu. Po przejęciu przez Amazon wytwórni MGM koncern ogłosił, że zamierza odświeży w formie filmów i seriali wiele tytułów z biblioteki legendarnego studia.

Teraz wiemy, że gwiazda oryginału Reese Witherspoon będzie z projektem związana. Jej firma Hello Sunshine będzie serial produkować.

Szczegóły fabuły "Legally Blonde" nie są na razie znane. Opracowują je twórcy "Plotkary" Josh Schwartz i Stephanie Savage, którzy również będą producentami.


"Legalna blondynka" - wielki hit Reese Witherspoon"Legalna blondynka" to komedia z 2001 roku. Reese Witherspoon była jej gwiazdą, a całość wyreżyserował Robert Luketic.

Adaptacja powieści Amandy Brown była historią Elle Woods. To śliczna kalifornijska blondynka, najpopularniejsza dziewczyna w szkole i piątkowa uczennica z gronem doborowych przyjaciółek i najprzystojniejszym chłopakiem w campusie. To ostatnie nie przetrwało długo. Chłopak ją rzucił i zaczął studiować prawo na Harvardzie. Zdruzgotana Elle szybko opracowuje plan odzyskania ukochanego. Pierwszym krokiem są również studia prawnicze na Harvardzie...

Film okazał się wielkim sukcesem i doczekał się kontynuacji w 2003 roku.

W 2009 roku pojawił się pomysł realizacji serialu stanowiącego spin-off cyklu. Skończyło się jednak na odcinku pilotowym, który został wydany jako film "Legalne blondynki".

Zwiastun filmu "Legalna blondynka"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones