Andy Garcia rewolucjonistą i przeciwnikiem The Rocka

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Andy+Garcia+rewolucjonist%C4%85+i+przeciwnikiem+The+Rocka-114431
Andy Garcia nie może narzekać ostatnio na brak pracy. Już wkrótce pojawi się w w komedii sensacyjnej "True Memoirs of an International Assassin", a także w serialu HBO, "Gracze".


Bohaterem "True Memoirs of an International Assassin" jest księgowy, który napisał książkę o życiu, jakie chciałby prowadzić. Na kartach powieści jest nieustraszonym płatnym zabójcą, ekspertem od mokrej roboty. Ta niegroźna fantazja zmieni życie mężczyzny, kiedy wydawca wprowadzi książkę do sprzedaży, reklamując ją jako wyznania . Cały świat uważa go teraz za mordercę do wynajęcia i kiedy przybywa na wakacje do Belize, otrzymuje zlecenie zamordowania premiera kraju.

Garcia wcieli się w postać szalonego rewolucjonisty El Toro. Kevin James ("Jeszcze większe dzieci") zagra główną rolę. Scenariusz pióra Jeffa Morrisa znalazł się w 2009 roku na prestiżowej Czarnej Liście. Za kamerą stanie Jeff Wadlow ("Kick-Ass 2").

"Gracze", których gwiazdą jest The Rock, to opowieść o życiu kilku pochodzących z Miami aktywnych i emerytowanych sportowców. W drugim sezonie Garcia zagra bezwzględnego finansistę i rywala głównego bohatera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones