"Awantura": Gyllenhaal i Hathaway, Melton i Spaeny w drugim sezonie?

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Awantura%22%3A+Gyllenhaal%2C+Hathaway%2C+Melton+i+Spaeny+w+drugim+sezonie-154317
"Awantura": Gyllenhaal i Hathaway, Melton i Spaeny w drugim sezonie?
źródło: Materiały prasowe
Koniec "Awantury", pora na nową "Awanturę". Zanosi się na to, że drugi sezon serialu zrealizowanego dla platformy Netflix przez studio A24 będzie miał bardzo gwiazdorską obsadę. Szansę na występ mają bowiem Jake Gyllenhaal, Anne Hathaway, Charles Melton i Cailee Spaeny.
 

"Awantura": gwiazdy w drugim sezonie serialuGettyImages-1328966787.jpg Getty Images © Alberto E. Rodriguez


Szczegóły fabuły drugiego sezonu "Awantury" pozostają tajemnicą. Wiemy jedynie, że tym razem ma to być opowieść o dwóch kłócących się ze sobą parach.

Kandydatami do zagrania pierwszej pary są Charles Melton i Cailee Spaeny. Drugi duet mają szansę stworzyć Jake Gyllenhaal i Anne Hathaway.

Na razie nie podpisano żadnych umów, więc udział powyższej czwórki nie jest jeszcze dopięty na ostatni guzik. Scenariusze drugiego sezonu są już prawie gotowe, a zdjęcia mają ruszyć latem lub jesienią.

Znany z "Riverdale" Charles Melton zagrał ostatnio w dramacie "Obsesja". Cailee Spaeny ma w swojej filmografii m.in. serial "Mare z Easttown" i filmową biografię "Priscilla". Jake'a Gyllenhaala zobaczymy niedługo w nowej wersji "Wykidajły", czyli "Road House". Anne Hathaway jest z kolei jedną z gwiazd nadchodzącej komedii romantycznej "Miłość bez ostrzeżenia".
 

SERIAL KILLERS: Recenzujemy pierwszy sezon serialu "Awantura"
O czym opowiada "Awantura"?


 
"Awantura" rozpoczyna się od incydentu przemocy drogowej między dwojgiem obcych sobie ludzi. Skory do kłótni pracownik fizyczny Danny Cho (Steven Yeun) popada w konflikt z Amy Lau (Ali Wong) – wiodącą wystawne życie kobietą sukcesu. W kolejnych odcinkach tego poruszającego i obfitującego w czarny humor serialu spór między nimi się zaognia, ukazując historię ich życia i związków.


Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones