Schwarzenegger w kinie akcji o ucieczce z więzienia

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Arnold+Schwarzenegger+gwiazd%C4%85+filmu+akcji.+Za+kamer%C4%85+re%C5%BCyser+widowiska+%22Niezniszczalni+4%22-150465
Schwarzenegger w kinie akcji o ucieczce z więzienia
źródło: Getty Images
autor: Mario Tama
Wielkimi krokami zbliża się festiwal w Cannes, a wraz z nim targi filmowe, na których prezentowane będą nowe projekty. Jednym z pierwszych, o których wiemy, że będzie na targach obecny, jest film akcji "Breakout".

Schwarzenegger i reżyser "Niezniszczalnych 4" łączą siłyGwiazdą sensacyjnego thrillera będzie Arnold Schwarzenegger. Przypadła mu rola Terry'ego Reynoldsa. Kiedy dowiaduje się, że będący za granicą pasierb został wrobiony w zbrodnię i skazany na 25 lat więzienia, rusza mu na pomoc. Odbija go z więzienia. To jednak dopiero początek. Szef zakładu karnego szykuje pościg. Rozpoczyna się walka z czasem. Czy bohaterom uda się dotrzeć do granicy, zanim dopadną ich nadgorliwi stróże prawa?

Zdjęcia kręcone będą jeszcze w tym roku w jednym z krajów Europy Wschodniej. Za kamerą stanie specjalista od kina akcji Scott Waugh. Ma on na swoim koncie takie produkcje jak: tegoroczni "Niezniszczalni 4" i growe "Need for Speed".


Arnold Schwarzenegger - ostatnie projekty aktorskiePo raz ostatni na dużych ekranach Arnolda Schwarzeneggera mogliśmy oglądać cztery lata temu w filmie "Terminator: Mroczne przeznaczenie". Nie oznacza to wcale, że aktor nie miał nic do roboty.

W postprodukcji znajduje się nakręcony jeszcze w 2019 roku film "Kung Fury: The Movie". Schwarzenegger ma też zagrać w komedii "Triplets", czyli sequelu "Bliźniaków". Prace nad tym filmem wstrzymała jednak śmierć jego reżysera Ivana Reitmana.

Już wkrótce Schwarzenegger zadebiutuje w swojej pierwszej dużej serialowej roli. Za miesiąc na platformie Netflix premierę będzie miał komediowy serial "Fubar".

Zwiastun serialu "Fubar"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones