Drugi sezon "Fubar" będzie jeszcze większy? Schwarzenegger chwali się rekordem Guinnessa

ScreenRant / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Drugi+sezon+%22Fubar%22+b%C4%99dzie+jeszcze+wi%C4%99kszy+Schwarzenegger+chwali+si%C4%99+rekordem+Guinnessa-155810
Drugi sezon "Fubar" będzie jeszcze większy? Schwarzenegger chwali się rekordem Guinnessa
W krótkim wideo z planu drugiego sezonu serialu "FubarArnold Schwarzenegger zapowiedział, że możemy się po nim spodziewać jeszcze większych emocji. Przy okazji pochwalił się oryginalnym rekordem, jaki padł podczas produkcji.
 

Więcej, mocniej, szybciej! "Fubar" z rekordem Guinnessa


Grający Luke'a Brunnera Arnold Schwarzenegger wystąpił w krótkim wideo, które na Instagramie udostępniły profile Netfliksa i księgi rekordów Guinnessa. Aktor ogłosił w nim, że na potrzeby drugiego sezonu serialu "Fubar" stworzono największą action figure w historii. Mierzy ona 22,14 ft, czyli ok. 6,74 m. Możecie ją zobaczyć w krótkim wideo udostępnionym poniżej: W drugim sezonie serialu "Fubar" Luke Brunner (Arnold Schwarzenegger) będzie musiał zmierzyć się ze starą znajomą – graną przez Carrie-Anne Moss Gretą Nelso, byłą agentką wywiadu NRD. Zdjęcia rozpoczęły się pod koniec kwietnia. Data premiery nowych odcinków nie jest na razie znana.

"Fubar" w programie Serial Killers


Serial "Fubar" trafił na Netflix w maju ubiegłego roku. Główne role zagrali w nim Arnold Schwarzenegger i Monica Barbaro. Zobaczcie odcinek programu Serial Killers, w którym o produkcji rozmawiają Łukasz Muszyński i Bartosz Czartoryski. Odkrycie rodzinnej tajemnicy skłania agenta CIA będącego o krok od emerytury do powrotu w teren w celu wykonania ostatniego zadania. Ten komediowy serial akcji opowiada o uniwersalnych relacjach rodzinnych na tle międzynarodowych rozgrywek szpiegowskich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones