Będą kolejne filmy z serii "Auta"? Twórca udziela odpowiedzi

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/B%C4%99d%C4%85+kolejne+filmy+z+serii+%22Auta%22+Tw%C3%B3rca+udziela+odpowiedzi-153434
Będą kolejne filmy z serii "Auta"? Twórca udziela odpowiedzi
Mamy dobrą wiadomość dla fanów pixarowskiej serii "Auta". Jej dyrektor kreatywny Jay Ward zapowiedział, że trwają prace nad kolejnymi filmami o przygodach antropomorficznych krążowników szos.      

"Auta" wracają na trasęSzykują się nowe rzeczy związane z "Autami", ale na razie nie mogę powiedzieć nic więcej – zastrzegł Ward w rozmowie z The Late Brake Show - Życie "Aut" toczy się dalej. Pracuję teraz nad kilkoma naprawdę fajnymi projektami, które zobaczycie za kilka lat. Zrobienie ich zajmuje nam trochę czasu.   
"Auta" to jedna z bardziej dochodowych marek studia Pixar. Jej łączną wartość wycenia się na ponad 10 miliardów dolarów. Co ciekawe, zaledwie 1,4 mld $ pochodzi z kinowego box office'u. Największe zyski producenci czerpią ze sprzedaży  inspirowanych filmami gadżetów, gier wideo oraz biletów do parków rozrywki.

Pierwsza część cyklu trafiła na ekrany w 2006 roku. Jej dwie kontynuacje pojawiły się w kinach w 2011 i 2017 roku. "Auta" doczekały się  również spin-offu zatytułowanego "Samoloty". Bohaterem serii jest samochód wyścigowy Zygzak McQueen. W pierwszym film trafia on przypadkowo do małego, zapomnianego miasteczka, leżącego nieopodal słynnej amerykańskiej trasy numer 66. Poznaje niezwykłych mieszkańców osady: Sally, Złomka, Wójta Hudsona i innych, dzięki którym przekonuje się, że wygrane wyścigi, trofea i sława nie są w życiu najważniejsze.   

Zwiastun filmu "Auta 3"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones