Będzie drugi sezon "Tabu"

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/B%C4%99dzie+drugi+sezon+%22Tabu%22-122101
Będzie drugi sezon "Tabu"
Stacje FX i BBC One dały zielone światło dla realizacji drugiego sezonu serialu "Tabu".


Pierwsza seria cieszyła się dużą popularnością zarówno w USA, jak i Wielkiej Brytanii. Średnia oglądalność na odcinek łącznie na wszystkich odstępnych kanałach wynosiła 5,8 mln widzów.

Autorem "Tabu" jest Steven Knight ("Peaky Blinders"). Wśród producentów przedsięwzięcia znajduje się Ridley Scott.

Londyn, rok 1814. Żądny przygód James Keziah Delaney (Tom Hardy) powraca niespodziewanie po dziesięciu latach z Afryki. Mężczyzna wierzy, że uda mu się przejąć po ojcu ogromne przedsiębiorstwo. Szybko jednak wychodzi na jaw, że nie będzie to łatwe. Okazuje się, że dziedzictwo pozostawione przez zmarłego biznesmena jest zgoła inne, niż mogło się na początku wydawać. Delaney występuje przeciwko Kompanii Wschodnioindyjskiej, grając w niebezpieczną grę pomiędzy zwalczającymi się Anglią i Ameryką.


***
Chcecie być na bieżąco z propozycjami HBO GO? Zapraszamy na specjalną stronę Filmwebu http://www.filmweb.pl/hbogo! Znajdziecie tu wszystkie najpopularniejsze filmy i seriale, które prezentowane są w usłudze HBO GO, jak również informacje o planowanych i już istniejących projektach HBO. Zobaczcie najnowsze odcinki seriali, gdy tylko pojawią się na HBO GO. Część materiałów dostępna jest bezpłatnie - szukajcie oznaczenia "Bez abonamentu". Dowiedzcie się więcej na stronie specjalnej Filmweb HBO GO.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones