Billie Eilish zaśpiewa dla Jamesa Bonda

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Billie+Eilish+za%C5%9Bpiewa+dla+Jamesa+Bonda-136108
Wiemy już, kto wykona piosenkę do nowej części przygód Jamesa Bonda. Producenci cyklu poinformowali, że w czołówce "Nie czas umierać" usłyszymy Billie Eilish.

GettyImages-1192418188.jpg Getty Images © Rich Fury


18-latka jest najmłodszą artystką w historii, która dostąpiła zaszczytu zaśpiewania dla agenta 007. Eilish napisała tytułowy utwór do spółki ze swoim stałym współpracownikiem i starszym bratem, Finneasem O'Connellem.

Piosenkarka okazała się największym objawieniem przemysłu muzycznego w ubiegłym roku. Jej debiutancki album "When We All Fall Asleep, Where Do We Go?" w samych Stanach Zjednoczonych sprzedał się w ponad 2 milionach egzemplarzy.  Eilish jest nominowana w sześciu kategoriach do tegorocznych nagród Grammy.

W "Nie czas umierać" James Bond (Daniel Craig) opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

Premiera filmu 3 kwietnia.
Udostępnij: