Czy nowy James Bond będzie miał nowego Q?

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ben+Whishaw+opowiada+o+swoich+szansach+na+powr%C3%B3t+do+roli+Q+w+serii+o+agencie+007-149407
Czy nowy James Bond będzie miał nowego Q?
źródło: Materiały prasowe
Świat jest gotowy na nowego Jamesa Bonda i wszyscy czekamy z zapartym tchem na informację, kto przejmie ikoniczną rolę. Ale czy jesteśmy gotowi na nowego Q? Ben Whishaw zdradził, jak widzi swoje szanse powrotu do roli współpracownika agenta 007.

Ben Whishaw pożegna się z rolą Q?
Promując na festiwalu Sundance swój nowy film "Bad Behaviour", Ben Whishaw udzielił wywiadu dla portalu Screen Rant, w którym zapytano go o szansę powrotu do roli Q w serii filmów o agencie 007. Aktor zdradził, że jest niepewny swojej przyszłości w tej serii, nie zna jednak żadnych konkretów.

Mogę tylko zgadywać tak samo jak wy. Nic nie słyszałem. Podejrzewam jednak, że mogą wyczyścić wszystko i zacząć od nowa. Więc niestety, możliwe, że nie wrócę, powiedział Whishaw.

Ben Whishaw wcielił się w postać Q, agenta dowodzącego jednostką naukowo-rozwojową MI6, w trzech filmach, "Skyfall" (2012), "Spectre" (2015) i "Nie czas umierać" (2021). Przed nim postać tę grali Desmond Llewelyn i John Cleese.

Ostatnio mogliśmy oglądać Whishawa w serialu "Będzie bolało". Zobaczcie odcinek programu "Serial Killers", w którym rozmawiamy o tej produkcji:


Kto będzie nowym Jamesem Bondem?Wciąż nie wiemy, jaki aktor przejmie rolę agenta 007 po Danielu Craigu. Ostatnio głośno było o kandydaturze Aarona Taylora-Johnsona. Wśród innych faworytów do roli wymieniani są zazwyczaj Henry Cavill, Regé-Jean Page i James Norton. Mówiło się również o takich aktorach jak Tom Hardy, Idris Elba, Richard Madden, Chiwetel Ejiofor czy Dan Stevens. Jak to zazwyczaj w takich przypadkach bywa, niektóre kandydatury oparte są bardziej na spekulacjach i marzeniach fanów niż faktycznych krokach obsadowych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones