Bruce Willis zagra w trzech kolejnych filmach studia Emmett/Furla

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Bruce+Willis+zagra+w+trzech+kolejnych+filmach+studia+Emmett+Furla-138061
Bruce Willis zagra w trzech kolejnych filmach studia Emmett/Furla
źródło: Getty Images
autor: Theo Wargo
Bruce Willis przedłużył współpracę ze studiem Emmett/Furla. Zgodnie z nowym kontraktem aktor zagra w trzech kolejnych produkcjach tej firmy. W ten sposób łączna liczba wspólnych projektów wyniesie 20.

Pierwszym projektem z nowego pakietu będzie "Out of Death". To historia młodej autostopowiczki, która jest świadkiem zbrodni dokonanej przez czwórkę nieznajomych. Próbując uciec przed pogonią pędzi przez las, gdzie natrafia na emerytowanego strażnika leśnego, którego błaga o pomoc.

Obok Willisa w filmie wystąpi Jaime King ("Plan ucieczki 2: Hades"). Obraz wyreżyseruje Mike Burns. Scenariusz przygotował Bill Lawrence.

Drugi z projektów nosi tytuł "Run of the Hitman". Jest to opowieść o najemniku, który staje do walki ze skorumpowanymi członkami rządu próbującymi przejąć kontrolę nad grupą najemników, aby móc wykorzystać ją do swoich niecnych celów.

Ten film prawdopodobnie także wyreżyseruje Burns. Scenariusz przygotowali zaś Stephen Cyrus Sepher i Billy Jay.

Trzeci z filmów nosi tytuł "Killing Field". Jest to historia kobiety mieszkającej na położonej na uboczu farmie. Jej spokojna egzystencja zostanie przerwana, kiedy na progu jej domostwa pojawią się gliniarz i dwóch kryminalistów.

Pomysłodawcą fabuły jest Ross Peackock.